Vztahy

Manželka Gábina: Partnerovu nevěru jsem odhalila okamžitě. Jeho změna chování mě praštila do očí

Nevěra je mnohými považována za to nejhorší, co může ve vztahu nastat. Jiní ji zase dokážou za určitých okolností tolerovat. Cílem každého nevěrníka je pochopitelně jediné – aby se to neprovalilo. Naše čtenářka Gabriela se s námi podělila o příběh týkající se jejího nevěrného muže. Dodnes nechápe, jak si mohl myslet, že to utají.

Klapalo nám to

V manželství nám to dokonale klapalo. Děti jsme měli již odrostlé, máme oba slušnou práci, příjmy i řadu koníčků. Doma nebylo nic, co by nějak skřípalo. Přesto si můj muž našel bokovku. Snad bych ještě tolerovala, kdyby výrazně mladší a hezčí, ale opak byl pravdou. Vlastně jsem dodnes nepochopila, co na ní viděl a proč se s ní stýkal.

Doporučený článek:  Manipulace převlečená za dokonalost: těchto 7 znaků prozradí, že jste v toxickém vztahu

Začal se chovat jinak

Že mi pravděpodobně zahýbá, jsem poznala v podstatě okamžitě. Nevím, jestli si myslel, že na to nepřijdu, nebo to dělal schválně – ale za těch několik desítek let, co jsem ho znala, bylo tohle naprosté vybočení z normálu. Až si s úsměvem říkám, že jestli to chtěl záměrně provalit, udělal to dokonale.

Zdroj obrázku: Freepik

Jasné signály, které žena pozná

Jak konkrétně se mi podařilo odhalit nevěru svého manžela? Stačilo pár signálů a bylo to jasné. Nejprve začal trávit v koupelně podstatně více času než dříve. Vždy byl spíše „chlap“, ale najednou se začal chovat více jako metrosexuál.

Doporučený článek:  Překvapivý důvod, proč muži odcházejí z dokonalého vztahu. Přílišná snaživost partnera jen odradí

Všimla jsem si i jeho větší závislosti na telefonu. Bylo jasné, že neprojíždí weby nebo nehraje hry, ale že si s někým píše. A nemohlo mi uniknout, že málokdy nechá telefon na přístupném místě. Měl ho stále u sebe, doslova ho chránil.

Třetí indicií bylo, že začal sportovat. Tedy, abych to uvedla na pravou míru, vymyšlená sportovní aktivita byla záminkou k tomu, aby mohl opouštět naše bydlení a aby mohl jezdit za milenkou. Nikdy žádný sportovec nebyl, a tak bylo jasné, že mě to zarazilo.

Doporučený článek:  Ženy, které dají do vztahu všechno, končí nakonec samy. Přestaňte dělat typické chyby

Stačilo pátrat

A když jsem byla nahlodaná, tak jsem ho párkrát sledovala. A jen se potvrdilo moje očekávání. A jak to dopadlo? Konfrontovala jsem ho, on ani nezapíral a teď je to nějaká doba, co bylo ukončeno naše rozvodové řízení. S nevěrným chlapem bych žít prostě nemohla.

Zdroj: Autorský text, e-mailový příspěvek čtenářky Gabriely P., redakčně zkráceno a upraveno.