Vztahy

Dokonalá žena podle muže: víc než perfektní vzhled zaujme sebevědomí a rozhled

Existuje někdo, kdo je opravdu dokonalý? Pravděpodobně ne, ale sbíráním názorů různých lidí, byť s diametrálně odlišnými preferencemi, získáme seznam vlastností, které charakterizují ideál – bez ohledu na to, zda jde o osobu, domov nebo dovolenou. A co považují muži za vlastnosti ideální partnerky? Rozhodně to nejsou jen velká prsa a dlouhé nohy.

Inteligence a nezávislost

První na seznamu stojí inteligence. To je často podceňovaný a přehlížený aspekt ženské osobnosti, ale můžete si být jisté, že muži budou pro vztah vždy vyhledávat ženy, které mají určitou intelektuální hloubku. Jen slabí muži se inteligentních žen bojí. Stejně tak se jen slabí muži bojí ženy, která je silná a nezávislá. Skutečný muž ale chce být se ženou, která ví, co chce, má své cíle a umí na nich pracovat.

Doporučený článek:  Tato hvězdná znamení neznají v posteli vášeň

Smysl pro humor a mladistvý duch jsou další rysy, které muži na ženách oceňují. Zvládat vztah s lehkostí a úsměvem se hodí, když přejde fáze zamilovanosti a partnerům opadnou růžové brýle. Samozřejmě není vhodné dělat si legraci vždy a ze všeho. S tím souvisí i mladistvý duch; muži ocení ženu, která se nebere příliš vážně a umí si užívat života.

Zdroj obrázku: Freepik

Klid a snaha na sobě pracovat

Asi nikoho nepřekvapí, že muži vstupují do vztahů raději se ženami, které nemají sklony přehnaně dramatizovat. Schopnost zůstat v klidu i ve vypjatých situacích je skutečně skvělou vlastností do života. Dále je pro muže důležité, aby žena dokázala přiznat, že má určité chyby a nedostatky, ale zároveň aby se na nich pokoušela pracovat. Je dobré neustále se rozvíjet a učit novým věcem.

Doporučený článek:  Z dokonalých vztahů muži utíkají. Hledají něco jiného, než si většina žen myslí

Každý muž ocení, když je k němu žena upřímná a když bude vědět, že jí může věřit. Skrývání skutečných úmyslů a hraní si na někoho jiného spíš odrazuje. A co fyzická stránka? Nikoliv prsa, ale boky signalizují ideální ženu. Ačkoliv se to zdá povrchní, ve skutečnosti existuje vědecký důvod k tomu, proč muži preferují ženu se zaoblenými a širšími boky. Mají totiž vyšší šanci na bezproblémový porod.

Zdroj: https://www.stylecraze.com/articles/what-men-look-for-in-women/