Vztahy

Poznejte, jestli po vás touží. Zamilovaného muže prozradí gesta i smysl pro humor

Všimli jste si, že po nás někdo pokukuje? Možná máte zájem také, ale žena nepozná, že tomu tak je. Jak poznat, že se někomu líbíte? Některé signály jsou jasné, některými možná budete překvapena. Rozhodně se vyplatí mít se na pozoru, protože když se líbí muži žena, bude to dávat najevo. Záleží pak na tom, jestli žena bude mít zájem.

Některé signály možná nepoznáte

Líbí se vám někdo známý, ale nevíte, jestli i on chová určité sympatie k vám? Chcete vědět, jestli to s vámi myslí v kamarádském pojetí, nebo chce něco víc? Rozhodně se vyplatí vědět, jaké signály si muži osvojili, aby řekli ženě, že po ní prahnou. Gesta, slova, ale také činy mohou hodně prozradit. Vtipy jsou většinou velmi oblíbeným gestem, protože smysl pro humor má rád každý.

Některé vtipy jsou sice zábavné, jiné ale mohou být trapné. Možná muž před vámi řekne vtip, který se jemu samotnému nelíbil, ale přišlo mu, že by vás mohl rozesmát. Bohužel se tak nestane, ale je to známka toho, že je daný člověk hloupý? Možná je muž jen nervózní a pro vás to může být signál, že po vás touží, jen bohužel netuší, jak to má říct.

Zdroj obrázku: Freepik

Úsměv nebo oční kontakt mnohé napoví

Jestliže se na vás neustále usmívá, možná je to signál, že se mu skutečně líbíte a záleží mu na vás. Je to součást jeho taktiky, jak vás dostat. K holkám se takto chovají kluci, kteří touží po jejich dotyku. Možná i vás nenápadně chytil za ruku nebo se vás letmo dotkl, i když vůbec nemusel. Je to známka toho, že se mu líbíte a chce vám být blíž.

Sledovat byste měla také jeho reakce, například na vaše názory. Pokud jim přikyvuje, možná toho máte hodně společného. Může začít například vtipkovat, a to hlavně o vážných věcech nebo vašem či jeho soukromí. Možná si všimne i vašeho nového účesu nebo bot, i  když to u většiny mužů není zvykem. Při takovém gestu byste měla zpozornět a uvědomit si, jestli po takovém muži skutečně toužíte.

Zdroj: https://bestlifeonline.com/love-signs-men/