Vztahy

Muži ocení spontánnost a ženu, která se nebojí převzít iniciativu

Mnoho žen má jasnou představu, co muži v sexu potřebují. Z větší části se ale budou mýlit, protože jestli s partnerem nekomunikují, nikdy nezjistí, co vlastně muž v posteli chce. Může se sice o něco snažit, ale partnerovi se to nemusí líbit. Právě proto je dobré si o všem promluvit, včetně toho, co máme v posteli rádi.

Muži chtějí sex, aniž by o něj museli neustále žádat

Pánové milují sex. Není to ale důvod, aby o ně pořád žádali. I ženy by se měly chopit iniciativy a muže svést nebo mu udělat věc, kterou má rád. Partneři se mohou cítit nesví a nemilovaní, pokud nedáte ani znamení, že po něm toužíte. Promluvte si o tom, co jeden k druhému cítíte a co byste v posteli ocenili za změny.

Doporučený článek:  Poznejte, jestli po vás touží. Zamilovaného muže prozradí gesta i smysl pro humor

Ženy by měly být spontánní a jednou za čas partnerovi ukázat, že o něj pořád stojí. Můžete to také udělat naopak, že vaši hodinku sexu pečlivě naplánujete a ukážete partnerovi, co ho bude čekat. Stoprocentně ho tím nažhavíte, a pokud máte i dané datum, nebude se moci dočkat. Pokud máte rádi sex a v tomto ohledu jste na jedné vlně, zkuste být jako žena vášnivá a ukázat mu, že to umíte. Nic není víc sexy než sebevědomá žena, která ví, co chce a jde si pro to!

Doporučený článek:  „Ráda bych pohlídala vnučku, ale nejde to,“ bezradně krčí rameny stále pracující babička
Zdroj obrázku: Freepik

Muži se při sexu nesoustředí jen na sebe, mnoho z nich chce potěšit hlavně partnerku

Pro většinu mužů je orgasmus partnerky něco, co je samotné dovede na vrchol. Spokojenost, kterou pociťují, když partnerku uspokojí, je nad všechno úsilí, které museli vykonat. Možná máte doma muže, který se spokojí s tím, že má orgasmus, ale na vás zapomíná. Není to ale jeho chyba, je nutné ho to naučit. Ukažte mu, co máte ráda, co vám dělá dobře, a když udělá chybu, nasměrujte ho. Možná sama objevíte místa, o kterých jste nevěděla a vzrušují vás.

Doporučený článek:  Láska je ve hvězdách: tato znamení zvěrokruhu spolu nikdy nevytvoří šťastný vztah

Muži se rádi nechávají jen tak obskakovat, co se týče postele. Nikdo nemá rád partnerky, které jen leží na zádech, roztáhnou nohy a čekají, co se bude dít. I muži jsou občas rádi pasivní a jen se nechávají laskat. Nechte promlouvat jen svoje tělo, při sexu se oddávejte skvělým pocitům a rozhodně se nestyďte za hlasité projevy rozkoše. Pro mnoho mužů je hlasitá žena opravdovým afrodiziakem!

Zdroj: https://www.fatherly.com/love-money/what-do-men-want-in-bed/