Vztahy

Z dokonalých vztahů muži utíkají. Hledají něco jiného, než si většina žen myslí

Dali jste do vztahu všechno, ale přece vás muž opustil? Bohužel to není ojedinělý případ. Velmi často muži odcházejí ze vztahu, ve kterém jim nic nechybí. Proč se to tak děje? Jak se ukázalo, neutíkají před samotnými ženami, ale před vztahem, který nemohou změnit. Nerozumí mu natolik, aby se mu zcela oddali.

Cítí se muži s ženami jako ve vězení?

Muži touží po lásce, stejně jako ženy. Proč je ale opouštějí, když se objeví nějaký problém nebo hádka? Muži se prý podle všeho cítí se ženami jako ve vězení. Mužská síla a hlavně nezávislost ve vztahu trpí, protože se muži cítí v pasti. Nakonec utečou, protože se chtějí znovu cítit volní. Proč tedy ve skutečnosti muži ze vztahů odcházejí?

Doporučený článek:  Vztah na dálku lze zvládnout díky důvěře, upřímnosti a každodennímu kontaktu

Ženy si dlouhé roky lámou hlavu nad tím, jakou cestou se dát, aby získaly muže svých snů. Chtějí si ho udržet nejlépe na celý život. I takové ženy ale dělají často chyby, které je mohou stát celý vztah. V některých online seznamkách snadno narazíte na muže, který je milý, uvolněný, ale pokud se s ním sejdete a pak zjistíte, že je úplně jiný, budete rozladěná. Podle průzkumů čím méně se budete ve vztahu angažovat, tím více s vámi muž bude chtít být.

Doporučený článek:  Vlasy jako oheň – co všechno jste o zrzkách nevěděli?
Zdroj obrázku: Freepik

Muži nepotřebují mít ženu neustále za zadkem

Žena by si měla hledět svého a to se netýká pouze domácnosti. Na té byste se měli podílet oba stejným dílem. Jak tedy získat muže? Máme se nejdříve tvářit, že je nám lhostejný, a pak říct, že je pro nás až příliš dobrý? Ženy mají většinou pocit, že nejsou doceněné. Denně se starají o domácnost a děti – perou, vaří, uklízí, jezdí s dětmi na kroužky. Ženy se většinou kvůli rodině vzdají nejen koníčků, ale také přátel.

Doporučený článek:  Proč muži opouští hodné ženy?

Je to ale správný přístup k životu? Pro mnohé muže nikoli. Potřebují ženu, která je bude milovat, ale zároveň bude ženou, se kterou si užijí dobrodružství. Ženy mají tendence se vzdávat svých rituálů a koníčků, aby se obětovaly mužům. Neztrácejte ale samu sebe, protože tím uškodíte právě pouze sobě.

Zdroj: https://www.streetdirectory.com/travel_guide/204510/dating_and_romance/why_men_leave_common_reasons_men_leave_relationships.html