Vztahy

Tyto signály prozradí, že o vás bývalý partner pořád stojí

Začátky vztahů jsou plné lásky, ale po několika měsících může přijít zklamání. Rozchody nejsou jednoduché v žádném případě. Pokud k němu dojde, může se vztah mezi ženou a mužem dostat do jiných rovin, kdy si mohou dělat naschvály nebo se osočovat z různých chyb toho druhého. Je ale možné, že si to jeden z nich po čase rozmyslí a bude chtít vztah zpátky.

Jak se chovat v situaci, kdy víte, že o vás bývalý partner pořád stojí?

Jestli o vás bývalý partner pořád stojí, poznáte to podle jeho způsobu chování. Můžete včas odhadnout, co za jeho aktivitou stojí, a můžete se proti tomu bránit. Jedním ze vzorců chování je, že bude hledat všelijaké výmluvy, aby s vámi mohl mluvit, nebo si alespoň psát. Telefony, ve kterých vás žádá o pomoc, zprávy na sociálních sítích nebo ptaní se na společného přítele – tím vším se snaží s vámi udržet kontakt. Záleží mu na vás a chtěl by vás zpátky, to je jasné.

Doporučený článek:  Hádky patří do každého vztahu. Zvládnout je lze v klidu a s grácií

Může se také stát, že bude neustále mluvit o tom, co jste vlastně rozchodem ztratila. Může se tak chlubit, jak se mu daří, že dostal prémie nebo že postavil zahradní chatičku. Bude se snažit vetřít se do vaší přízně a bude spoléhat na to, že se rozhodnete pro obnovení vztahu.

Zdroj obrázku: Freepik

Jeho chování znamená, že se s rozchodem nesmířil

Muži, kteří se chtějí dostat do přízně bývalé partnerky, se bohužel ještě s rozchodem nesmířili. Nepřijmou nikoho dalšího po ženině boku a budou trpět, kdykoliv vás uvidí s někým jiným. Bude vás podporovat, pořád bude na vaší straně a bude se snažit být opravdovým přítelem.

Doporučený článek:  Od energetických upírů je třeba držet si odstup

Možná ale nechce právě vás, ale pouze pocit, že je ve vztahu a může se jím pochlubit ostatním. Bude to pro něj šance, jak vás dostat na svou stranu, možná to bude i za cenu toho, že využije veškeré prostředky a může se stát, že se dostanete do vztahu, který pro vás nebude vůbec dobrý a skončí to nakonec stejně špatně, jako tomu bylo před rozchodem. Je důležité si v životě srovnat priority.

Zdroj: https://www.momjunction.com/articles/signs-ex-still-has-feelings-for-you_00511076/