Vztahy

Tato tři znamení zvěrokruhu vás v posteli ničím nepřekvapí. Vládne u nich zdrženlivost a nuda

Znamení zvěrokruhu o nás prozrazuje víc, než si myslíme. Můžeme podle něj dokonce zjistit, kdo je jaký milenec. Zatímco s některými znameními strávíme nezapomenutelnou noc plnou vášně, s jinými se budeme v posteli spíše nudit. Podívejte se, se kterými třemi znameními se s největší pravděpodobností velkého potěšení nedočkáte.

Vodnáři mají problém s komunikací

Chcete, aby byl váš partner v posteli iniciativní? S Vodnářem v tomto ohledu nepočítejte. Je to znamení, které se za své touhy spíše stydí a nechce o nich s partnerem mluvit nahlas. Už samotné intimní sblížení v něm vyvolává pocit studu a trapnosti, a tak vztah většinou vzdá ještě předtím, než k něčemu dojde. Pokud tedy chcete experimentovat a oddávat se vášnivým radovánkám, budete zklamaní.

Doporučený článek:  Znamení zvěrokruhu, která mají sklony k nevěře

Panny jsou známé tím, že se o sebe starají víc než o ostatní. A platí to i v ložnici, kde se v první řadě zaměřují na uspokojení svých potřeb a na to, co od nich jejich partner chce nebo očekává, nijak nehledí. Někdy se tedy může zdát, že jsou až sobecké. Mají přesně vytyčené meze, které nikdy nepřekračují, takže na společnou noc asi dlouho vzpomínat nebudete.

Zdroj obrázku: Freepik

Kozorozi chtějí mít vše naplánované

Kozorozi stojí nohama pevně na zemi. Bláznivým nápadům se vyhýbají, spíše dávají přednost klidu. A to i v posteli, což mnohým lidem nemusí vyhovovat. Toto znamení funguje podle určitých vzorců, vše musí pečlivě promyslet a naplánovat, dokonce i den, kdy má dojít k sexu. Takový přístup k intimnostem neslibuje nic příjemného.

Doporučený článek:  Od energetických upírů je třeba držet si odstup

A s kým si naopak užijete báječně probdělou noc? Pokud chcete vášnivého partnera s až neuvěřitelnou výdrží, zkuste ulovit Štíra. Lvi vás zase dostanou do varu dlouhými a rozpalujícími předehrami a jejich charismatickou povahou, která vás ovládne i v ložnici. A pokud toužíte po krásném sexu v naplňujícím a funkčním vztahu, dostane se vám ho s Rakem, který – pokud je zamilovaný – předvádí v posteli úžasné výkony.

Zdroj: https://www.yourtango.com/2017305862/horoscope-most-boring-sex-partners-of-zodiac