Rady a tipy

S balonky můžeme nachystat spoustu zábavy pro děti i dospělé

Balonky – to je věc, se kterou se dá vymyslet spousta legrace, a můžete díky nim vyrobit dekorace, které budou zajímavé a originální. Můžete je použít na výrobu svatebního daru nebo čokoládové zmrzlinové mísy. Pojďte se s námi podívat na další možnosti, jak balonky využít.

Balonky pomohou vytvořit originální ledové koule

Jestli si chcete na rodinnou letní oslavu připravit obří koule z ledu, pomohou právě balonky. Stačí balonek naplnit vodou na velikost, kterou budete potřebovat, a vložit je do mrazáku. Když voda zmrzne, balonek otevřete a stáhněte z ledu. Jestli budete chtít velké koule, je potřeba mít na to vhodný mrazák s velkými šuplíky.

Doporučený článek:  Žlutá stuha přiláká na rostliny berušky. Ty přirozeně pomohou eliminovat napadení mšicemi
Zdroj obrázku: Freepik

Z balonků si můžete vytvořit také čokoládovou formu, do které můžete vložit zmrzlinu nebo jiný dezert. Díky balonkům získáte formu, ve které můžete podávat cokoliv a budete originální. Pokud víte o dětech, které milují čokoládu, můžete jim udělat radost čokoládovými vajíčky. Budete potřebovat jen balonek, trychtýř a rozpuštěnou čokoládu. Balon nafoukněte, do otvoru dejte trychtýř a nalijte čokoládu tak, aby se rozlila po celém vnitřku balonku. Pokud se vám to podaří, balonek nechte uschnout. Nakonec rozřízněte a máte hotové čokoládové vajíčko.

Doporučený článek:  Vajíčka najdou uplatnění při péči o tělo i během prací na zahradě

Balonek můžete použít na peníze a darovat na svatbě

Balonek se dá nafouknout a do něj můžete vložit peníze, které potom dáte ženichovi a nevěstě. Peníze můžete vložit ještě do nenafouknutého balonku a můžete přidat i barevné konfety. Po nafouknutí zavažte provázkem, můžete použít také helium. Ozdobou na vaší párty budou balonky plné LED diod. Pořiďte si několik bezdrátových světýlek, které vložte do balonků.

Zdroj obrázku: Freepik

Balonky můžete použít také při tvoření s dětmi nebo jako vázu. Balonek můžete rovněž nafouknout a naplnit ho vodou. Existují také menší balonky, které nejdou nafouknout do velkých rozměrů, ale při naplnění vodou a hození prasknou. Je to skvělá hra na horké letní dny a ocení ji hlavně děti.

Zdroj: https://www.moms.com/balloons-uses-other-than-obvious/