Aktuality, Móda

Oblékněte se k vánočnímu stromečku slavnostně a stylově zároveň

Vánoční stromek je jedním z hlavních symbolů vánočního období a většina rodin tráví spoustu času zdobením stromku a tím vytvářením příjemného vánočního prostředí. Když se však připravujete na slavnostní chvíle u stromečku, je také důležité vybrat si správné vánoční oblečení, které vám dodá ten správný vánoční duch. V tomto článku najdete několik tipů na to, co si můžete obléknout k vánočnímu stromečku.

Pro děti:

Pro děti je vánoční stromeček často místem plným radosti a očekávání. Pro malé holčičky jsou krásné vánoční šaty v červené, zelené, bílé nebo zlaté barvě vždy skvělou volbou. Můžete také zvážit košilku a sukni nebo šaty s vánočním motivem, jako jsou sněhové vločky, sobi, nebo Santa Claus. Pro kluky jsou košile, saka nebo svetry v tradičních vánočních barvách, jako je tmavě zelená, červená nebo tmavě modrá, vždy vhodnou volbou. Přidání vánočních motýlků nebo kravat může outfit dotvořit.

Doporučený článek:  Vytvořte si ve svém domově klidný kout pro čtení a odpočinek

Pro dospělé:

Pro dospělé je vánoční styl většinou více variabilní. Pro ženy jsou elegantní šaty v tradičních vánočních barvách vždy skvělou volbou. Můžete vybrat šaty ve střihu, který vám sedí nejlépe, a doplnit je perličkami nebo třpytivými doplňky, aby vytvořily vánoční lesk. Pro muže jsou tmavé kalhoty a košile vhodným základem. Můžete je doplnit vánočním svetrem nebo kravatou s vánočním motivem. Všichni v rodině mohou koordinovat barvy, aby vytvořili harmonický vzhled.

Zdroj obrázku: Freepik

Pro celou rodinu:

Chcete-li vytvořit jednotný rodinný vzhled k vánočnímu stromečku, můžete zvážit nošení vánočních pyžam nebo onesies. Existují pyžama s vánočními motivy pro dospělé i děti, a tak můžete vytvořit krásné rodinné fotky u stromečku. Další možností je koordinace barev oblečení, například všichni v červených svetrech nebo košilích.

Doporučený článek:  Ženská krása se stále mění a s ní i trendy účesů

Pro zábavu:

Pokud chcete přidat něco extra k vánočnímu oblečení, můžete zvážit nošení vánočních klobouků, paruk nebo tiar s vánočními ozdobami. Také nezapomeňte na vánoční ponožky, které můžete vytáhnout až na samotné Vánoce.

Nezapomeňte, že vánoční oblečení by mělo být především pohodlné a přizpůsobené podmínkám, ve kterých budete oslavovat Vánoce. Ať už si vyberete tradiční vánoční outfit nebo něco více neformálního, hlavním cílem je vytvořit příjemnou a rodinnou atmosféru u vánočního stromečku, která vám přinese radost a štěstí.

Zdroj: https://www.harpersbazaar.com/uk/fashion/what-to-wear/g30119675/christmas-day-outfit-ideas/