Móda

Bandážové šaty jsou opět v módě. Nosit je ale mohou pouze některé ženy, ostatním nesluší

V 90. letech je nosila každá výraznější osobnost, ať se jednalo o Cindy Crawford nebo například Victorii Beckham. S nadšením si je oblékaly i jiné ženy, které něco znamenaly. Byly symbolem elegance a vkusu a v posledních letech se znovu vrací na scénu. V šatníku je měla také Kim Kardashian nebo herečka Jennifer Aniston. Móda se znovu vrací a s ní také tyto pouzdrové šaty, které zvýrazní postavu.

Pouzdrové bandážové šaty jsou přiléhavé a nic neodpustí

Bandážové šaty jsou přiléhavého střihu, většinou se šij jako minišaty nebo mají krátkou sukni. Najdete je většinou šité z několika pruhů, proto je tento kousek oblečení spojený právě s obvazy a bandážemi. Pokud se zaměříme na minulost, jako první je vytvořil návrhář z módního domu Hervé Léger. Velkou fanynkou těchto šatů je Kim Kardashian, která se může chlubit skvělou postavou ve tvaru přesýpacích hodin.

Doporučený článek:  Pračka dokáže zachránit i ty nejšpinavější boty. Při praní je důležité myslet na několik pravidel

Mezi hvězdami, které se zamilovaly do pouzdrových šatů, jsou také Victoria Beckham nebo supermodelka Naomi Campbell. Znovu tyto modely přichází do módy, a to nejen díky těmto slavným osobnostem. Pokud i vy máte v šatníku pouzdrové šaty, na které se pouze práší, je nejvyšší čas je znovu vytáhnout a ukázat je.

V roce 2022 se pouzdrové šaty dostanou do popředí

Bandážové pouzdrové šaty se stanou vaším oblíbeným kouskem, a to nejen když dostanete pozvánku na společenskou událost. Některé modely se hodí také do kanceláře nebo na důležitou schůzku. K šatům si můžete obout například vyšší lodičky, budou se v nich vyjímat dlouhé štíhlé nohy.

Doporučený článek:  Nevkusné šortky 90. let hlásí návrat. Z přehlídkových mol se dostávají do šatníků celebrit

Jak naznačují návrháři, pouzdrové šaty se dostanou znovu na výsluní v roce 2022. Možná se dočkáme také toho, že se do módy znovu dostanou například bokové nebo zvonové kalhoty, obrovské šperky nebo jemné spodničky, jako tomu bylo dříve. Nechme se překvapit, jaká bude letošní móda a co nás ještě čeká.

Zdroj: https://www.refinery29.com/en-us/2021/07/10568828/herve-leger-bandage-dress-comeback