Móda

Bílou barvu lze nosit v létě i v zimě. Nejtěžší je správný výběr a také potřeba udržet zářivý odstín

Bílá patří mezi barvy, které se mohou nosit ke všemu, a navíc jsou bílé kousky velmi elegantní a nadčasové. Každá žena by měla mít v šatníku alespoň jednu bílou halenku nebo top, ale slušivé jsou i šaty, sukně nebo kalhoty. Bohužel, bílá barva dlouho bílou nezůstává, takže je potřeba také vědět, jak se o bílé oblečení starat, aby nezašedlo.

Jak nosit bílou barvu v zimě?

Bílá barva oblečení se v zimě dá zkombinovat s dalšími barvami. Jestli vás už nudí černé, hnědé nebo šedé oblečení, vyzkoušejte něco nového. Krémové odstíny v kombinaci s bílou jsou velmi oblíbené. Vyberte si velký a huňatý svetr, zkuste i bundy nebo čepice, šály a rukavice. Bílá barva může nechat vyniknout vašemu opálení, pokud si ho od léta udržujete.

Doporučený článek:  Tanga vypadají sexy a ženy je milují. Každodenní nošení však může skončit nepříjemně

Bílá barva se hodí například k tmavě modré, zlaté nebo červené. Kombinovat ji ale můžete také s jinými, podle toho, jaká barva se vám líbí. V celkovém vzhledu pak bude bílá barva vypadat luxusně a určitě s ní uděláte dojem na spoustu lidí. Jestli ale stále váháte, zda si nějaký kousek oblečení v této barvě pořídit, zkuste nejdříve výprodeje, kde oblečení koupíte za zlomek ceny.

Jak vybrat bílé oblečení, aby bylo skutečně bílé?

I když se řekne bílá barva, neexistuje pouze jeden odstín. Najdete studenou bílou, některé mají modrý nádech. Dávejte si pozor, abyste naopak v bílé barvě nezanikly, nehodí se pro každý typ pleti. A jak udržet bílou barvu napořád bílou? Vlivem nejen praní, ale také pocení a používání make-upu se může stát, že bílé oblečení snadno zašedne.

Doporučený článek:  Tyto prohřešky v šatníku přidávají zbytečně kila navíc

Bělost mu vrátíte nejen koupenými prostředky, ale namočit prádlo můžete také do jedlé sody nebo kyselin citronové. Vybělí prádlo, a navíc se jedná o ekologický prostředek, který můžete použít na jakýkoliv kousek oblečení. Bílé oblečení ženy většinou nosí příležitostně, ale pokud ho vhodně zkombinují s jinými výraznými doplňky, mohou se stát hvězdou večera.

Zdroj: https://www.deseret.com/2018/12/2/20794441/5-special-occasions-when-you-should-wear-white