Krása, Móda

Vyzkoušeli jste manikúru s tečkovanými nehty?

V manikúře se stále objevují nové, moderní vzory a také se vrací ty, které byly moderní v minulosti. Skvělou inspirací jsou i tečky na nehtech, které stále fungují.

Tečky na klasické manikúře

Nedáte dopustit na klasiku, a přesto chcete vyzkoušet něco nového, ale zároveň ne křiklavého? Pak můžete nanést na klasickou manikúru bílé tečky. Pokud pod ně zvolíte světlý podklad, konečný výsledek bude decentní a jemný. Pokud budete chtít vytvořit větší kontrast, naneste na nehty tmavou barvu a na ni bílé tečky. Nebo můžete zkusit opačný styl – tmavé tečky na světlém podkladu. Co může vypadat zajímavě?

  • černé tečky na bílém podkladu
  • bílé tečky na černém podkladu
  • malé světlé tečky na různých světlých podkladech

Jedna tečka na nehtu

Nechcete mít více teček na nehtu? I tak můžete tento design vyzkoušet. Výsledek nebude tak výrazný, bude jemnější, ale přesto vzbudí pozornost. Na běžnou manikúru udělejte jen jednu tečku. Menší nebo větší, to je na vás. I v tomto případě můžete experimentovat s barvami a podkladem.

Zdroj obrázku: Freepik

Experimentujte

Tečky na nehtech přímo vybízí k experimentování. Můžete je umístit doprostřed nehtů, na strany nehtů, vytvářet je v různých velikostech anebo třeba každou v jiné barvě. Pokud například umístíte více barevných teček na špičky nehtů, vytvoří to zajímavý efekt, budou působit jako třpytky.

Vyzkoušejte i další vzory

Ačkoliv tečky jsou stále v módě, vyzkoušet můžete i mnoho dalších překrásných vzorů na nehty. Záleží na vašem vkusu a také odvaze, ale na upravených nehtech vypadá dobře prakticky cokoliv, tak se nebojte zkoušet a experimentovat. Na vytváření teček i dalších zajímavých vzorů existuje mnoho nástrojů, které vám s tím pomohou. Mají různé rozměry a dají se koupit ve specializovaných obchodech a na e-shopech. Sežeňte si zdobící kuličky a směle do toho!

Zdroj: https://www.savoirflair.com/beauty/544928/dotted-nail-art-trend