Móda

Je nejvyšší čas zamířit ke kadeřnici. Tyto účesy mají být v letošním roce jasným hitem

Nevíte, jaký účes letos bude letět? Je to obrácený bob. Je to účes, který spojuje protiklady – můžete ho nosit, i když máte na jedné straně dlouhé a na druhé kratší vlasy, bude elegantní a zároveň působit bojovně. Ukazuje se, že je to velmi jednoduché, ale musíte vědět, jak tento správně upravit, aby tak působit. V čem je tento účes tak výjimečný?

Ženy milují tento účes, který je oblíbený

Tento účes nevyžaduje každodenní styling, díky dobrému střihu budete vypadat dobře, už když ráno vstanete z postele. Co je ale obrácený bob a jak moc se bude lišit od toho klasického? Rozdíl poznáte především v délce vlasů – vlasy s obráceným bobem budou mnohem delší než u klasického střihu. Přední i zadní část účesu se bude také lišit délkou, vepředu mohou vlasy dorůst až do úrovni ramen, zadní jdou mnohem kratší.

Můžete si je pak učesat podle sebe a vytvořit tak jedinečný účes. Bude záležet je na vaší kreativitě a stylu, co si s vlasy nakonec uděláte. Můžete si je dokonce obarvit na oblíbenou barvu, proto v letošním roce se rozhodně nekladou žádné podmínky, co se barev týče. Letošní podzim ale ovlivní barva hořké čokolády a šampaňská blond – tyto barvy budou skvěle s tímto účesem ladit.

Ženy, které se nebojí experimentů, mají vlasy barevné

Jestli patříte mezi ženy, které se nebojí se svými experimentovat, určitě jste vyzkoušeli účesy s dlouhými vlasy, ale možná jste na hlavě měly i ježka. Pokud se jedná o obrácený bob, můžete vyzkoušet různé barvy a prolínaní, protože na tomto účesu to bude vypadat dokonale. Studenou blond můžete přeměnit například na sytě růžovou.

Obrácený bob můžete využít například během karnevalové nebo plesové sezony, protože barvy můžete snadno vystřídat. Tento účes se stane tím nejsledovanějším v následující sezoně a rozhodně stojí za to ho vyzkoušet, pokud k němu máte správný tvar obličeje. Některým ženám totiž nemusí slušet. V kadeřnictví vám poradí, jaký účes se k vám bude hodit nejvíce.

Zdroj: https://www.allure.com/gallery/best-spring-haircut-hairstyle-trends