Móda

Je nejvyšší čas zamířit ke kadeřnici. Tyto účesy mají být v letošním roce jasným hitem

Nevíte, jaký účes letos bude letět? Je to obrácený bob. Je to účes, který spojuje protiklady – můžete ho nosit, i když máte na jedné straně dlouhé a na druhé kratší vlasy, bude elegantní a zároveň působit bojovně. Ukazuje se, že je to velmi jednoduché, ale musíte vědět, jak tento správně upravit, aby tak působit. V čem je tento účes tak výjimečný?

Ženy milují tento účes, který je oblíbený

Tento účes nevyžaduje každodenní styling, díky dobrému střihu budete vypadat dobře, už když ráno vstanete z postele. Co je ale obrácený bob a jak moc se bude lišit od toho klasického? Rozdíl poznáte především v délce vlasů – vlasy s obráceným bobem budou mnohem delší než u klasického střihu. Přední i zadní část účesu se bude také lišit délkou, vepředu mohou vlasy dorůst až do úrovni ramen, zadní jdou mnohem kratší.

Doporučený článek:  Generace Z hledá inspiraci v 70. a 80. letech. V kurzu je i účes tehdejší módní ikony

Můžete si je pak učesat podle sebe a vytvořit tak jedinečný účes. Bude záležet je na vaší kreativitě a stylu, co si s vlasy nakonec uděláte. Můžete si je dokonce obarvit na oblíbenou barvu, proto v letošním roce se rozhodně nekladou žádné podmínky, co se barev týče. Letošní podzim ale ovlivní barva hořké čokolády a šampaňská blond – tyto barvy budou skvěle s tímto účesem ladit.

Ženy, které se nebojí experimentů, mají vlasy barevné

Jestli patříte mezi ženy, které se nebojí se svými experimentovat, určitě jste vyzkoušeli účesy s dlouhými vlasy, ale možná jste na hlavě měly i ježka. Pokud se jedná o obrácený bob, můžete vyzkoušet různé barvy a prolínaní, protože na tomto účesu to bude vypadat dokonale. Studenou blond můžete přeměnit například na sytě růžovou.

Doporučený článek:  Vrstvený bob je ideální střih pro letošní léto. Dodá na lehkosti i rozpustilém objemu

Obrácený bob můžete využít například během karnevalové nebo plesové sezony, protože barvy můžete snadno vystřídat. Tento účes se stane tím nejsledovanějším v následující sezoně a rozhodně stojí za to ho vyzkoušet, pokud k němu máte správný tvar obličeje. Některým ženám totiž nemusí slušet. V kadeřnictví vám poradí, jaký účes se k vám bude hodit nejvíce.

Zdroj: https://www.allure.com/gallery/best-spring-haircut-hairstyle-trends