Krása, Móda

Jarní trendy v manikúře patří pastelovým odstínům a květům. Nebojte se netradičních kombinací

Jaro už je skoro tady a s ním i nejnovější trendy v manikúře pro letošní rok. Toto období je plné barev a kvetoucích květin. Takže pastelové odstíny a květinové vzory se budou perfektně vyjímat na vašich nehtech. A i když máte ještě možná na zahradě trochu sněhu, jaro si můžete do svého života přinést alespoň na svých nehtech.

Pastelové barvy vás po zimě rozzáří

Toto jaro přinese návrat pastelových barev do světa manikúry. Je to momentálně jeden z nejžhavějších trendů. Zařadit tam můžeme jemnou modrou, zelenou, žlutou a oranžovou. Nezapomeňte také na nejmódnější barvu, kterou je fialová. Můžete si zvolit jeden odstín na všechny nehty, nebo chcete-li něco veselejšího, můžete zkusit barevnou duhu pastelových odstínů.

Když na jaře začíná všechno kvést a vidíte květiny všude kolem, proč si je nezvolit i jako vzor na nehty. Nemusíte však zůstat jen u květin. Listy, větvičky a malé dekorace dokážou oživit jednoduchý pastelový podklad. Výběr zůstává jen na vás nebo na vaší manikérce. Nesnažte se to však se vzory zbytečně přehánět, ať vaše nehty nejsou až moc překombinované.

Zdroj obrázku: Freepik

V jednoduchosti je krása

Někteří lidé nemají rádi vzorovanou manikúru a raději zvolí něco jednoduššího. Navíc jsou v tomto ročním období v módě jednoduché přirozené odstíny nehtů. Jedná se o takzvanou nahou manikúru, ve které se používají odstíny béžové, růžové, světle hnědé, šedé nebo bílé. Takový typ manikúry však nemusí být nudný. Můžete si ho nechat udělat na styl babyboomer, ombré nebo klasické francouzské manikúry.

Výběr barvy a stylu zůstává jen na vás. Můžete zapojit svoji fantazii nebo se můžete zkusit inspirovat na internetu a sociálních sítích. Pokud byste si však neuměli poradit, vaše manikérka vám jistě ráda poradí s výběrem. A však nic nezkazíte obyčejnou jednobarevnou variantou. Koneckonců si můžete nechat manikúru kdykoli opravit nebo změnit.

Zdroj: https://www.thezoereport.com/beauty/spring-2023-nail-art-trends