Inzerce, Krása, Móda, Rady a tipy

Jaké boty jsou nejlepší obuví na zimu? Poradíme, které vybrat

Chůze na boso je sice zdravá a prospěšná, ale pokud nejste doma nebo na pláži s vyhřátým pískem, je zcela nemyslitelné, že byste ven vyrazila bez bot. Zvláště nyní, v tomto podzimním počasí, po kterém bude následovat zimní pád teplot pod bod mrazu. V tu chvíli už je nezbytné mít dámské zimní boty kotníkové. Jak a podle čeho je vybrat? A kde byste je měli koupit? Držte se našich rad a neuděláte chybu.

Vybrat správné boty, to může být skutečně umění. A může to být i běh na dlouhou trať. I proto je ideální mít jasno i v tom, kde dámské zimní boty kotníkové vlastně koupit. Jednou z možností je CCC, jak pro velmi široký sortiment, tak i možnost nakupovat nejenom v prodejnách, ale také na internetu. Právě jistota bohatého výběru zvyšuje šance, že vyberete zimní boty, které vám dokonale padnou. A podle čeho je vybírat?

Doporučený článek:  Vtáhnutí břicha ihned vylepší postavu a ubere kila navíc. Má to však nepříjemný háček

Styl je důležitý

Těžko by se našla žena, která by si nepotrpěla na módu a kterou by nezajímalo, co si na sebe vezme. Správný outfit, to není jenom oblečení, ale jsou to také dámské zimní boty kotníkové. Právě jejich vzhled je první kritérium výběru. Jestli vám něco doporučíme, tak dát na první dojem. Vybrané boty musíte buď milovat, nebo je vůbec neberte do ruky. Jakmile začínáte váhat, není to ideální cesta k takovým, které budou dokonalé.

Variant, které musíte při výběru jejich vzhledu a stylu zvážit, je hned několik. Mezi klíčové parametry patří rozhodně jejich barva, ale také výška nebo typ podpatku. Roli při výběru rozhodně hraje také tvar a vzhled špičky, nebo celkový střih boty. Je toho mnoho, co rozhoduje a důležité je, aby bota dokonale padla do oka.

Bota, která zahřeje

Jelikož vybíráte dámské zimní boty kotníkové, myslete také na to, že by vás taková bota měla zahřát. Měla byste v ní zvládnout i několik hodin v mrazivých dnech. I to je věc, na kterou je dobré při výběru myslet. Je sice fajn, když se vám bota líbí, ale pokud je vhodná spíše na podzimní a jarní dny, dejte od ní ruce pryč – nebo si je kupte jako další, rezervní pár. Vhodná bota na zimu by měla být z takových materiálů, které vás zahřejí a udrží vaše nohy v teple. Zkontrolujte proto, z čeho je vyrobena vnitřní vložka a zda splní vaše požadavky na dostatek tepla.

Doporučený článek:  Dobře zvolené oblečení skryje šikovně problémové partie

Kde budete chodit?

Je rozdíl v tom, zda potřebujete boty, se kterými několikrát denně přeběhnete ulici, boty do města, nebo naopak obuv do míst, kde se můžete brodit i sněhem. I od toho se odvíjí, jaké dámské zimní boty kotníkové pořídíte. Jak jsme již nastínili, CCC má bohatý výběr jak na prodejnách, tak i na internetu. Díky tomu není problém pořídit takovou, odpovídající konkrétnímu použití. V případě města může hrát dominantní roli vzhled, ale mimo něj, do horských oblastí, už je lepší, aby byla dámská zimní bota vyšší a nabídla kvalitní nepromokavé materiály, které nohu udrží v suchu.

Doporučený článek:  Citron myčku nádobí přirozeně osvěží a vyčistí

Musí vám sednout

Nejenom, že bota musí skvěle vypadat, nebo vás udržet v suchu a teple. Bota vám musí také dokonale sednout. Není nic horšího než bolest po několika krocích. Správná zimní bota je ta, do které se pohodlně nazujete, vaše noha v ní bude skvěle držet a každý krok bude pohodlný. Jakmile něco z toho zkoušená obuv nesplňuje, raději hledejte dále. Není totiž nic horšího než boty, které ničí vaše nohy. A které nakonec raději necháte doma ve skříni.