Krása

Unavené vlasy potřebují novou energii. Revitalizující měsíční kúra je nechá znovu zazářit

Vlasy vypadávají nejčastěji při nesprávné péči a dietě. Někdy to může být také důsledek nemoci. Zlepšení jejich vzhledu přitom může trvat jen měsíc. Naše kúra proti nadměrnému vypadávání vlasů posiluje nejen vlasy samotné, dodává živiny i kořínkům a zlepšuje také vzhled a zdraví vlasové pokožky. Efekt proto bude mnohem trvalejší než u všech ostatních metod.

1. týden

Doposud používanou vlasovou péči odložte. Kupte si přesličkový šampon a přidejte do něj kopřivový olej (10 kapek na 200 ml šamponu). Připravte si také pečující vodu. Budete potřebovat 3 lžíce heřmánku, které přelijte půl šálkem vroucí vody. Po 3 hodinách sceďte a nechte vychladnout. Tuto směs poté vtírejte před umytím vlasů a nechte působit asi 30 minut.

2. týden

Účinek šamponu zesílíte přidáním obsahu kapslí s vitamínem E (10 kapslí na 200 ml). Připravte si závěrečnou vodu na oplachování. Smíchejte lžičku sušených kopřivových listů a tu zalijte sklenicí vroucí vody a nechte přikryté 10 minut louhovat. Sceďte a nechte vychladnout. Stejně jako v prvním týdnu 30 minut před každým mytím šamponem aplikujte heřmánkové sérum a umyjte si hlavu již obohaceným šamponem. Po umytí použijte připravený oplach a vlasy už nesmývejte čistou vodou.

Zdroj obrázku: Freepik

3. týden

Pokračujte v mytí vlasů obohaceným šamponem z přesličky. Při mytí si však kromě šamponování nasypte do dlaní i lžičku soli. Touto směsí masírujte pokožku hlavy 1–2 minuty, poté ihned opláchněte vlažnou vodou. Solný peeling zlepší mikrocirkulaci krve v pokožce.

4. týden

Umyjte si vlasy obohaceným šamponem. Připravte si výživnou masku. Smíchejte dva žloutky se třemi lžícemi sušeného zeleného čaje. Důkladně promíchejte (pokud je maska ​​příliš hustá, zřeďte ji vodou). Po umytí hlavy naneste masku na vlasy na 30 minut a vlasy důkladně opláchněte vlažnou vodou. Po měsíci by vaše vlasy měly zesílit a získat opět zdraví a lesk.

Zdroj: https://www.femina.in/beauty/hair/natural-ways-to-grow-super-long-hair-29813-3.html