Krása

Krásná prsa až do vysokého věku: každodenní cvičení a péče fungují lépe než drahé procedury

Pokud máte problémy s prsy a chcete, aby měly pořád stejný tvar, je potřeba na tom zapracovat. Vyplatí se tak o ně pečovat každý den, protože až budete starší, poděkujete si za svou píli. Vaše prsa budou vypadat skvěle i po několika porodech. Jak udržet poprsí co nejvýše a hlavně přirozenými způsoby?

Zkuste na prsa speciální cviky

Na prsa můžete zkusit jednoduché cviky, které je posílí. Dvakrát denně můžete provést deset švihů paží vpřed a vzad a dělat kruhy. Je to velmi jednoduché cvičení, které můžete dělat, kdykoliv a kdekoliv si vzpomenete. Prsa budou pevnější už po několika týdnech cvičení a rozhodně si změny všimnete nejen vy, ale také váš partner.

Doporučený článek:  Zázrak, který si můžete dopřát každý den. Díky epsomské soli bude pokožka zářit

Posilovat můžete i doma. Pořiďte si domů činky nebo si naplňte PET lahve vodou. Narovnejte se, zvedněte činky a podržte je před hrudníkem. Dlaně dejte k sobě vnitřní stranou. Rozpažte ruce do stran, dejte činky dolů a pokrčte lokty. Vraťte se do výchozí pozice a tento cvik opakujte pětkrát. Můžete si také lehnout na břicho, mírně rozkročit nohy a natáhnout ruce před sebe nad hlavu. Břišní i zádové svaly zatněte a při protahování zvedněte nohy z podlahy. Zároveň musíte do vzduchu zvedat i ruce – je důležité udržet rovnováhu. Držte pozici několik vteřin, poté spusťte dolů a opakujte pětkrát.

Doporučený článek:  Celulitida není diagnóza. Zdravý přístup pomůže víc než hodiny strávené v posilovně
Zdroj obrázku: Freepik

Na prsa bude fungovat také čisticí peeling

Můžete si také pravidelně dopřávat peeling. Ten si můžete koupit, nebo si ho vyrobit doma. Použít k tomu můžete kávovou sedlinu, kterou smíchejte s olivovým olejem. Třete si prsa asi pět minut a poté nechte ještě dvacet minut působit. Můžete se dokonce zabalit do potravinářské fólie. Opláchněte vlažnou vodou a naneste na prsa pleťovou vodu. Nezapomeňte používat hydratační přípravky, které mají vyhlazující účinek.

Používejte jen kvalitní kosmetiku. Ta by měla obsahovat ginkgo, řasy nebo kolagen. Tyto látky dodají vašim prsům hydrataci a vláčnost a budou díky nim vypadat skvěle. Posilovat svou pokožku můžete také tím, že se budete sprchovat střídavě ledovou a horkou vodou. Rozproudíte tím krevní oběh. Klidně si můžete prsa i masírovat.

Zdroj: https://www.india.com/lifestyle/how-to-get-beautiful-breast-10-tips-to-make-your-breasts-gorgeous-1706479/