Krása, Móda

Přirozené obočí je znovu v módě. Jeho dokonalý vzhled podpoří posilující domácí kúra

Mnoho žen sní o hustém obočí, které bude patrné na první pohled. Dnes už nejsou moderní tenké čárky, jako tomu bylo dřív. I když se ještě najdou lidé, kterým se líbí například obočí vytetované, mnozí už dospěli k závěru, že nejlepší bude mít obočí přirozené. A proto se ho snaží zahustit, nejlépe v klidu domova.

Co udělat, abyste měla husté obočí?

Není na tom nic těžkého, pokud víte, jak si obočí správně upravit, aby mělo tvar i barvu. Dnes si už můžete koupit barvy na obočí a dodat mu správný odstín, který bude ladit například s vlasy. Obočí dělá oči krásnějšími, zvlášť pokud jste milovnice líčení. Na obočí by se tak nemělo zapomínat ani v případě, že si ho nijak zvlášť neupravujete. Mnoho žen už vyzkoušelo domácí metody, aby měly obočí husté. Navíc je dobré znát triky, které zaručí, že obočí bude krásně tvarované bez návštěvy odbornice.

Pokud chcete mít husté nejen obočí, ale také řasy, pomůže ricinový olej. Sice si musíte dávat pozor při jeho používání, ale výsledky jsou skvělé. Olej pomůže k hustotě nejen obočí, ale můžete ho používat v malém množství také na řasy, které budou silnější. Mnoho lidí ho používá také na zpevnění a zhuštění vlasů. Podporuje růst chloupků na obočí, ho stačí nanášet jednou denně, a to večer po odlíčení.

Zdroj obrázku: Freepik

Mimo ricinový zkuste použít také olivový

Olivový olej by mohl také pomoci. Je vhodné ho nanést stejně jako ricinový večer po odlíčení a nechat ho působit na obočí až do rána, kdy ho jednoduše smyjte. Můžete zkusit i další tip, kterým je vaječný žloutek. Je výborným prostředkem pro zahuštění obočí. Žloutek oddělte od vaječného bílku a naneste na obočí. Nechte působit asi 15 minut a poté obočí opláchněte od zbytků.

Někdo má vyzkoušenou také šťávu z cibule. Tu můžete vmasírovat nejen do obočí, ale také do vlasů. Nezapomeňte ji ale důkladně vymýt, protože cibulová šťáva nevábně voní. Všechny tyto prostředky je samozřejmě nutné používat dlouhodobě, aby byly viditelné výsledky.

Zdroj: https://www.ipsy.com/blog/how-to-get-thick-eyebrows