Krása

Zeštíhlující kúru si můžete snadno dopřát v pohodlí domova. Výsledky uvidíte už za několik týdnů

Toužíte po pevné a štíhlé postavě? Teď je ten okamžik, kdy pro své tělo můžete něco udělat. Máme pro vás několik tipů, jak docílit vysněné postavy. Vše, co k tomu potřebujete, je kartáč s přírodními štětinami, správné potraviny a peloid neboli rašelina. Pravidelně používejte následující metody a po měsíci bude vaše tělo znatelně štíhlejší a pevnější. Navíc bude vypadat mladší.

Snídaně nastartuje metabolismus

Nevynechávejte snídani. Pokud totiž ranní chod vynecháte, váš metabolismus se zpomalí. Dobrou volbou na snídani jsou ovesné vločky, které obsahují spoustu vlákniny, která zrychluje metabolismus, a betaglukan, který čistí cévy od usazenin cholesterolu. Každý den jezte jablka, která zlepšují peristaltiku střev, a zařaďte také luštěniny, na jejichž trávení tělo musí vynaložit víc energie.

Doporučený článek:  Zázračná aloe dokáže pokožku uzdravit i přirozeně hydratovat. Rozhodně se vyplatí mít rostlinu doma

Jednou za několik dní si dopřejte čínskou baňkovou masáž. Jak na to? Potřete pokožku olejem. Uchopte baňku v základně, stiskněte horní část palcem a přiložte ji na uvolněnou kůži. Veďte baňky po vybrané části těla zdola nahoru a v kruhovém vzoru. Zbylý olej po sundání baněk vetřete do pokožky.

Zdroj obrázku: Freepik

Suchá masáž kartáčem

Zkuste nasucho kartáčovat tělo. Tato masáž se provádí kartáčem s přírodními štětinami po dobu pěti minut před ranní sprchou. Začněte u nohou a postupujte směrem nahoru krouživými pohyby. Kreslete kruhy ve směru hodinových ručiček kolem kolen, přes horní část stehen, břicho, hrudník a horní část paží. Jemně kartáčujte krk a dekolt směrem dolů k poprsí. Po sprše do pokožky vetřete zeštíhlující tělové mléko.

Doporučený článek:  Chcete-li si nabarvit vlasy, nemusíte hned sahat po chemikáliích

Dvakrát týdně po dobu alespoň jednoho měsíce provádějte bahenní zábaly. Lehce zahřejte rašelinu a aplikujte ji na část těla, kterou chcete zpevnit a zeštíhlit, například na břicho. Pak zabalte tuto část těla do fólie. Fólii přikryjte ručníkem nebo dekou. Po třiceti minutách rašelinu opláchněte. Rašelinu zakoupíte ve specializovaných obchodech nebo některých lékárnách.

Zdroj: https://www.stylecraze.com/articles/sure-shot-ways-to-get-a-perfect-slim-body/