Vztahy, Životní styl

7 rysů ženy, po které muži touží

Dlouhé štíhlé nohy a plná prsa? Je toto ženský ideál? Nebo míry 90-60-90? Či snad konkrétní zaměstnání nebo vystudovaná škola? Lidé mají diametrálně odlišné preference, proto najít shodu ohledně ženských ideálů je těžké, přesto jsou vlastnosti, které většina mužů u svých partnerek preferuje. Jde vždy jen o vzhled, nebo hrají roli i jiné atributy?

Přirozenost a upřímnost nade vše

Nehledě na vlastnosti, které muži u žen vyhledávají, by žena měla být vždy sama sebou. Nejdůležitější je upřímnost k sobě i ostatním a být skutečně ryzí. Jakákoli přetvářka se později projeví, lži od samého začátku hlavně nemají dlouhého trvání. Každý totiž chce být se skutečnou bytostí, a ne vyumělkovanou pannou, která naplňuje veškeré domnělé ideály ohledně krásy. A jakých vlastností si muži u žen cení?

Doporučený článek:  Novou známost jsem si konečně pozvala domů. Po jeho návštěvě toalety jsem mu ukázala dveře a dostal kopačky

1.    Inteligence

Chytré ženy se bojí jen slabý nebo hloupý muž. Inteligence je naopak sexy a většina rozumných mužů hledá ženu, se kterou si může povídat na různá témata a která v sobě skrývá jistou intelektuální hloubku.

2.    Smysl pro humor

Společně se zasmát vyřeší mnoho nesnadných nebo obtížných situací, odlehčení v podobě humoru pomáhá v běžném životě nebo při rutinních aktivitách. Nadto muži milují ženy, které se neberou příliš vážně a umí se zasmát samy sobě.

Zdroj obrázku: Freepik

3.    Bez hysterie

Dramatické scény, hysterické výbuchy a jiné emocionální výlevy jsou pro muže těžce stravitelné, tím spíše, když v takových výstupech hrají jednu z hlavních rolí. Zůstat v klidu a pevně s nohama na zemi ve vypjatých situacích poukazuje na rozvážnou a tolerantní ženu, po které všichni touží.

Doporučený článek:  Zdřímnutí během dne působí negativně na kognitivní funkce

4.    Síla a touha jít si za svým

Slabí muži nepřekonají, když je žena silná a nezávislá, k tomu si plní své vytyčené cíle. Naopak hrdý muž po takové ženě touží a bude ji v jejích plánech podporovat, protože vidí neskutečnou vůli a touhu něco změnit.

5.    Touha chtít víc

Ženy, které chtějí víc, učí se a pracují na sobě, jsou velmi žádané. Nikdo navíc není bez chyb, ten, kdo se snaží je napravovat, je pro protějšek zajímavější.

Doporučený článek:  Tři zásady pro hubnutí: dostatek spánku, tekutin a pohybu

6.    Kulaťoučké boky

Není to povrchní? Proč by proboha měla mít žena zaoblené boky? Zdá se to nepochopitelné, ale vědci mají pro tuto vlastnost vědecké vysvětlení, širší boky totiž zvyšují šanci na bezproblémový porod.

7.    Upřímnost a ryzost

Který muž by nechtěl, aby k němu byla žena upřímná a ryzí a milovala jen a jen jeho? Rozhodně každý správný chlap touží mít po svém boku partnerku, které může věřit a které se může se vším svěřit, aniž by to na něj mělo negativní dopad.

Zdroj: https://www.rd.com/list/how-to-be-more-attractive/