Móda

Sušené květy zkrášlí jarní manikúru, výběr je široký

V každém oboru se objevují trendy. Nezáleží na tom, jestli je to móda, kosmetika nebo bydlení. Sušené květiny na nehty jsou nejnovějším trendem v manikúře, který se stal naprostým hitem zejména na sociálních sítích. Inspiraci najdete pod hashtagem #driedflowernails. Jedná se o drobné části sušených květin, které se rozmístí na nehet a zakryjí se lakem. Existuje mnoho variant a designů. Inspirovat se můžete na Instagramu nebo Pinterestu, kde najdete obrovské množství žen, které si tento trend zamilovaly.

Doporučený článek:  Zázračný bakuchiol: sloučenina, která navrací mládí, dokáže vyhladit vrásky i zpevnit pokožku

Přírodní maximalismus, který neustále nosíte s sebou

Květinové prvky, které lze použít na nail art, můžete snadno zakoupit přes nejrůznější webové stránky. Fanoušci těchto trendy ozdob v manikúře si zajisté zvolí maximalistické verze. Barevnými kvítky můžete mít zasypané celé plošky všech nehtů nebo si můžete vybrat jen několik z nich. Styl ale není vhodný jen pro fanoušky pestrobarevných nehtů.

Zdroj obrázku: Freepik

Minimalisté si také přijdou na své

Snadno můžete dosáhnout i minimalistického vzhledu, když zvolíte jen pár kousků v tlumených barvách a dáte je jen na několik nehtů. Jemnější verze tohoto trendu bude vypadat nádherně a elegantně, takže se nemusíte obávat jít na pracovní schůzku nebo do kanceláře, kde vám bude každý koukat na ruce. Vybrat si dokonce můžete jen jediný okvětní lístek nebo zasypat nehty malým množstvím sušených květů a samy uvidíte, jak krásně budou vypadat.

Doporučený článek:  Vhoďte do pračky vlhčené ubrousky, budete žasnout. Už žádné chlupy nebudou kazit dojem

Dokonalá jarní manikúra

Venku se začíná oteplovat a jaro se pomalu blíží. Jestli se vám stýská po teplých dnech a rozkvetlých zahradách, můžete si přírodu připomínat každý den prostřednictvím svých nehtů. Pro doplnění květin můžete samozřejmě použít přírodní nebo neutrální barvy, ale krásně budou vypadat také v kombinaci s jemně růžovou nebo fialovou. Hodně záleží na tom, co máte rády a jaké květiny pro své nehty vyberete. Užijte si nový hit manikúry a oslníte všechny ve svém okolí.

Zdroj: https://girlstyle.com/sg/article/43113/beautiful-dried-flower-nail-art-inspiration--3-ways-to-achieve-it