Móda

Krátké střihy se hodí pro ženy všech věkových kategorií. Vybrat správný ale může být oříšek

Přemýšlíte nad kratším sestřihem, ale bojíte se, jak budete vypadat. Jestli máte dlouhé vlasy, které volají po změně, rozhodně není čeho se bát. Zkušená kadeřnice vám poradí ten nejlepší střih, který bude slušet vašemu obličeji, i když budete mít krátké vlasy. Zkuste experimentovat, navíc se krátké vlasy budou hodit pro ženy každého věku.

Krátké vlasy jsou pohodlné, nemusíte se o ně vůbec starat

Pokud má někdo zkušenosti s krátkými vlasy, tak ví, že je to velmi pohodlné. Ráno vstanete, pouze upravíte pomocí prstů a vody a můžete odejít do práce. Díky tomu ušetříte cenný čas v koupelně, navíc ušetříte i peníze za stylingové prostředky. Kondicionéry, šampony a podobné sice budete potřebovat, ale na vlasy jich budete používat mnohem méně. Na hodně krátké vlasy se pak hodí různé gely nebo pasty, které pomohou dotvořit účes.

Doporučený článek:  Některé ženy se toho nebojí a chození naostro si užívají. Kalhotky ale mají svá pozitiva

Klíčem k úspěchu ale bude dokonalý střih, který vám bude sedět a bude kopírovat tvar vašeho obličeje. Pro každého budou krátké vlasy znamenat jinou délku. Někdo si myslí, že krátké jsou již vlasy po ramena, ale pro někoho je ta hranice mnohem dál. Najděte si kvalitního kadeřníka, o kterém se můžete o budoucím účesu pobavit. Kudrnaté vlasy budou vypadat úplně jinak než rovné a je potřeba přemýšlet nad tím, jaký bude výsledek.

Nezapomeňte, že vlasy dorostou

Jestli vám kadeřník bude ukazovat fotky modelek s krátkými vlasy, nenechte se zmást. Nakonec můžete vypadat úplně jinak, účes vám nemusí sednout nebo se v něm nebudete cítit dobře. I to se může stát, je nutné ale myslet na to, že kvalitní vlasy rychle dorostou. Pokud chcete jen experimentovat a dlouhé vlasy už vás nebaví, můžete je nechat ostříhat a poté darovat.

Doporučený článek:  Pohádkově krásné vlasy zajistí známá látka, která se hodí jak na rovný, tak vlnitý účes

Výrobci z nich pak udělají kvalitní paruky pro malé děti. Evropské pravé vlasy jsou velmi ceněné. Může se nakonec ukázat, že vám krátké vlasy sedí a už nebudete chtít dlouhé. Bohužel z nich ale kolikrát nevytvoříte krásné účesy například na svatbu nebo ples. Zase ale ušetříte spoustu času na přípravu.

Zdroj: https://www.glamour.com/gallery/short-hair-cuts-for-women-ideas