Móda

Zamilujte si vintage stylem díky nádherným šperkům, které se hodí ke každé ženě

Staré a retro věci se znovu dostávají do popředí a čím dál více lidí vyznačuje například vintage styl. Ten ale můžete vidět každý den ve své domácnosti nebo okolí. Pokud jde o nábytek doplňky nebo například dekorace. Šperky patří do kategorie, díky které se nemusíte bát, že by nikdo nepoznal, že se jedná právě o vintage styl. Ten je totiž velmi specifický a rozpoznatelný na první pohled.

Nebojte se experimentů a kombinujte různé styly

Vintage styl znamená detaily a originální vzory. Šperky mají vyvolat dojem, který se nedá zopakovat a tím je tento styl jedinečný. V moderním pojetí se nemusíte bát, že byste k vašemu oblečení zvolili špatné doplňky. Můžete kombinovat různé styly a nebojte se s nimi experimentovat. Vintage styl se hodí nejen na oslavy, ale hodí se především k černému oblečení. Dnes na ulicích uvidíte mladé ženy, které sice jsou sportovně oblečení, na rukou ale mají vintage náramky.

Doporučený článek:  Domácí masky vlasy vyživí, posílí a uzdraví konečky

Navíc, pokud zvolíte vhodný šperk, rozhodně tím upoutáte větší pozornost, než kdybyste si oblékli jen jednoduché šaty. Vintage náhrdelníky by měly dobře sedět na krku, upnuté totiž nebudou vypadat dobře. Někdy stačí nasadit jen výrazný prsten, abyste se dostali do popředí. Každá žena vám bude závidět ten jediný kousek šperku.

Kde nakupovat starší a vintage šperky?

Jestli nevíte, kde takové šperky nakupovat, a přesto po nějaké toužíte, stačí zajít do většího nákupního centra, ale můžete je najít také v menších obchodech, na bleších trzích nebo second handech, kde takové kousky nestojí mnoho peněz, a navíc budou jedinečné a originální. Budete mít jistotu, že nikdo nebude nosit stejný šperk jako vy.

Doporučený článek:  Minimalismus v módě klade důraz na jednoduchost, kvalitu a nadčasovost

Můžete také navštívit různé internetové stránky nebo online bazary, někteří lidé vám šperk mohou zhotovit na míru podle vašich představit. Někdy se vyplatí raději si připlatit a věnovat čas tomu, abyste našli šperk, který opravdu hledáte. Pokud tento styl vyznáváte, rozhodně by vám v domácnosti neměl chybět upravený nábytek.

Zdroj: https://www.doverjewelry.com/blog/how-to-combine-your-vintage-jewelry/