Životní styl

Pozor na zabijáky sexu. S jednoduchými tipy bude vaše společná chvilka vždy dokonalá

Udržení si vysokého libida vyžaduje zdravý životní styl a pravidelnou fyzickou aktivitu, ale také pozornost vůči činnostem, které děláme před milostným aktem. Existuje několik věcí, které byste nikdy neměli před sexem dělat, pokud si chcete milování opravdu užívat a dopřávat si s partnerem potěšení dlouhé roky.

Nepřehánějte to s afrodiziaky

Všichni víme, že některé potraviny jsou považovány za přírodní afrodiziakum. Patří mezi ně mořské plody, jahody nebo čokoláda. Možná proto tíhnete ke konzumaci těchto potravin předtím, než se oddáte milostným hrátkám v domnění, že tím podpoříte své libido. Nadměrná konzumace těchto produktů ale může mít přesně opačný efekt – sníží chuť na sex. Příliš mnoho čokolády navíc zvýší hladinu krevního cukru, což může způsobit únavu a ospalost.

Odborníci doporučují vzdát se před sexem žvýkání mentolových žvýkaček a používání prostředků k osvěžení dechu na bázi máty peprné. Tyto prostředky totiž snižují hladinu testosteronu. Seznam produktů, které nevedou k touze po milování, zahrnuje také alkohol a cigarety. Alkohol navíc může vést k problémům s erekcí a nepříjemný zápach z úst po cigaretě může být pro druhou polovičku nepřekonatelný.

Zdroj obrázku: Freepik

Nestresujte se

Pokud plánujete mít pohlavní styk, snažte se nemyslet na věci, které vás přes den stresují. Uvolněte se, vyčistěte si hlavu od zbytečných myšlenek a přestaňte být nervózní. Vědci dokázali, že stres má velmi negativní vliv nejen na naše zdraví, ale také na naše libido. Pokud pociťujete stres každý den, nemusíte mít chuť na sex klidně i několik měsíců.

Chcete si sex užít na maximum? Pak byste naopak měli pár věcí udělat. Vyměňte si spodní prádlo, které jste nosili celý den. Může být klidně takové, ve kterém se budete cítit sexy, to vás stoprocentně dostane do nálady. Pusťte si oblíbenou hudbu, zapalte svíčky a zkuste vytvořit romantickou atmosféru, díky které hodíte starosti všedního dne za hlavu.

Zdroj: https://www.news24.com/health24/sex/safe-sex/6-things-you-should-never-ever-do-before-you-have-sex-20181121