Móda, Životní styl

Manikúra pro krátké nehty nabízí mnoho barev a tvarů

Máte krátké nehty a například z pracovních důvodů to tak musí zůstat? Nemusíte se hned vzdávat atraktivního zdobení a dokonalé manikúry. Není přitom potřeba zůstat při zemi, nebojte se být odvážné a vyzkoušet něco nového, nebojte se ani výraznějších vzorů nebo nejmódnějších barev.

Vyzkoušejte světlé barvy

Na krátké nehty se skvěle hodí světlé barvy. Můžete vyzkoušet jak francouzskou manikúru, která je stále in a vypadá i na krátkých nehtech skvěle, nebo jemné odstíny růžové, béžové nebo bílé. Pokud jste konzervativní typ, držte se jich. Nemusíte se držet zpátky, ale čtvercový i oválný tvar nehtů bude vypadat na krátkých nehtech dobře.

Doporučený článek:  Domácí masky vlasy vyživí, posílí a uzdraví konečky
Zdroj obrázku: Freepik

Nemusíte se bát ani výraznějších barev a vzorů

Pokud přeci jen chcete něco odvážnějšího, můžete vyzkoušet i výraznější barvy. Přesto že více vynikne krátká manikúra, zkuste například módní červenou, černou nebo fialovou. Vyzkoušíte i nějaké zajímavé geometrické vzory nebo pruhy? Pak nikoho ani nenapadne řešit délku vašich nehtů. Mramorová manikúra je také jednou z variant a vypadá moc hezky i na krátkých nehtech.

Buďte odvážní

Bývá zajímavé nanést na nehty i styl ombré v kombinaci béžové a bílé barvy nebo můžete použít originální nálepky na nehty. Také můžete použít korálky a udělat svůj styl zajímavý tím, že prostřídáte na nehtech dva až tři typy zdobení. Špatně nebudou vypadat ani kovové odstíny jako stříbro, bronz nebo zlato. Fantazii se meze nekladou. Roztomilé obrázky, různorodé vzory, jako základ není problém zvolit francouzskou manikúru. I s krátkými nehty se můžete stát módním vzorem. Neobávejte se zazářit a zvolte design, který se k vám hodí a cítíte se v něm dobře a zároveň sedí k vašemu stylu. Manikúru můžete měnit dle příležitosti, od decentního jemného laku na denní nošení až po výraznější zdobený styl, který se hodí do společnosti.

Zdroj: https://timesofindia.indiatimes.com/life-style/beauty/the-perfect-manicure-for-short-nails/articleshow/51840017.cms