Móda

Podzimu vládnou kabáty: nebojte se veselých barev ani kombinací, buďte svá

Letošní podzim je ve stylu kombinování, experimentů a vrstev. V obchodech si můžete vybírat z mnoha stylů, barev i materiálů. Pro každou ženu se najde kousek, který jí dokonale padne. Představíme vám čtyři styly podzimních kabátů, na které byste se měli podívat. Garantujeme, že minimálně jeden z nich pro vás bude dokonalý.

Moderní barvy vs. klasika

Podzim má své typické barvy, do kterých se mnoho z nás obléká. Hnědá, béžová, oranžová nebo žlutá jsou pro podzim charakteristické. Sezónní paletu barev ale rozhodně nemusíte dodržovat. Vsaďte na výrazné barvy pro kabát, sako nebo bundu. Budete vypadat a cítit se jedinečně. Na podzim klidně můžete vynést i letní barvy, jako je modrá, růžová nebo fialová.

Doporučený článek:  Odírání pokožky mezi stehny zabrání několik triků

Chcete-li se místo toho spolehnout na klasiku, nesmí vám v šatníku chybět trenčkot. Může se zdát, že už není v módě. To ale není pravda. Návrháři se sice snaží neustále vymýšlet nové střihy, ale trenčkot neztratil svůj půvab za posledních 60 let. Jeho obrovskou výhodou je fakt, že se hodí ke všemu! Nebudete muset proto přemýšlet, jak zkombinovat svůj kabát se zbytkem outfitu.

Zdroj obrázku: Freepik

Zvolte si prošívaný kabát nebo koženou eleganci

Prošívané bundy jsou skvělým kompromisem mezi kabátem a bundou. Jestli nemáte rádi klasické kabáty, můžete zvolit tuto jedinečnou možnost. Klasicky najdete prošívané bundy do pasu, ale pořídit si můžete také dlouhý prošívaný kabát, který bude vypadat skvěle hlavně na vyšších postavách. Jemné barvy a zajímavé vzory prošívání na vás budou zajisté vypadat úžasně.

Doporučený článek:  Tyto prohřešky v šatníku přidávají zbytečně kila navíc

Milujete kožené bundy? Dopřejte si podzimní kabátek s koženým efektem. Sako, bunda i kabát z černé (krémové nebo barevné) kůže budou vypadat jedinečně. Navíc nepřijdete o svůj oblíbený styl, který rádi nosíte. Kůže vám zajistí také celkem teplo, protože zachytí každý sluneční paprsek, kterého se na podzim nebo na jaře dočkáte.

Zdroj: https://www.marieclaire.com/fashion/best-fall-jackets-coats/