Móda

S koženými kalhotami nešlápnete vedle. Trend udávají samotné celebrity, výběr je obrovský

Móda kožených kalhot se znovu vrací! I když je možná někteří nosí už dlouhé roky, v letošní sezoně se můžete připravit na to, že je uvidíte opravdu na každém kroku. Je to dané známými osobnostmi, které je prezentují jako skvělý kousek oblečení, který by neměl chybět ve vaší skříni. Jak se ale nosí kožené kalhoty?

Kůže patří mezi oblíbené materiály

Kůže je skvělý materiál, ať se jedná o přírodní, nebo ekologickou. Konkurovat mohou kůži snad jen pleteniny, a v obchodech tak najdete kožené kabáty, bundy, ale také kožené kalhoty. Oblíbenými kousky jsou také sukně. Jak ale kožené oblečení nosit? Kožené kalhoty mají jednu výhodu – najdete si model přesně pro sebe, abyste zdůraznili své přednosti a naopak skryli nedostatky.

Oblíbené jsou kožené kalhoty se širokými nohavicemi, ale ženy nosí také úzké. Zvonové kalhoty byly v módě nejdříve v 70. a poté v 90. letech, ale tento střih byl mezi ženami velmi oblíbený. Hitem letošního roku budou cargo kalhoty, jejichž fanynkou je manželka Justina Biebera Hailey, která se věnuje modelingu. Kožené oblečení bude módním hitem bez ohledu na to, jakou bude mít barvu.

Zdroj obrázku: Freepik

Jak nosí kožené kalhoty celebrity?

Zmíněná modelka Hailey nosí především kožené overaly nebo komplety, naposledy zvolila světle hnědou barvu, která jí velmi sedla. I ostatní celebrity sází na kožený materiál, který je velmi příjemný na těle. Spojený je především s kovboji, kteří kůži nosili velmi rádi. Tento styl se stal oblíbeným hlavně v Americe.

Modelky jsou velkými vyznavačkami kožených kalhot a dalšího oblečení. Široké nohavice si oblíbila například Bella Hadidová, úzké kalhoty miluje Jennifer Lopezová. Inspiraci najdeme i u Elsy Hoskové, která se nebojí extravagantního střihu. Na internetu se pak můžete podívat, jak nosí kožené oblečení i další osobnosti. Kožené kalhoty nebudou slušet plnoštíhlým ženám.

Zdroj: https://www.masterclass.com/articles/how-to-wear-leather-pants