Móda

Medúzy zahřejí i v třeskutých mrazech. Ulovte tu svou v letošních trendech

Zima patří mezi náročná období, a to především kvůli tomu, že padá sníh a teploty klesají pod bod mrazu. Mráz a sníh nám neumožňují oblékat se podle posledních trendů a většina lidí spíš přemýšlí nad tím, jak se obléct co nejtepleji, když jdou ven na procházku. Na pomoc ale přichází stylové péřové bundy a kabáty, kterým se říká medúzy.

Vzhledem tyto svršky připomínají medúzy

Odkud se vůbec vzal název medúzy? Péřové kabáty nebo bundy, ale také oversized svetry s vypasovaným lemem připomínají tvar medúzy. Horní část bundy vás udrží v teple, vypasovaný lem dodává kompletnímu stylingu skvělý vzhled. Medúzy tak patří mezi nejsilnější trendy letošní zimy a rozhodně neuděláte chybu, když si takový kabát nebo bundu pořídíte.

Doporučený článek:  Špatně zvolený sestřih může napáchat velké škody. Vyberte si účes, který nechá vaši tvář vyniknout

Velké sako nebo oversized kabáty se skvěle budou vyjímat s úzkými kalhotami a patří mezi trendy, které se pořád opakují. Extrémní postava je hitem už od loňské sezony. Spolu s péřovými kabáty se do módy dostávají také boty s tlustou podrážkou a oversized mikiny. Bohužel tento typ péřových bund není vhodný pro každou postavu a je potřeba ho oblékat s opatrností.

Zdroj obrázku: Freepik

Pokud se rozhodnete pro velkou bundu, musíte ji sladit s ostatním oblečením

Jestli se vám takový styl bundy líbí, nemusí to znamenat, že vám bude slušet. Navíc tyto velké kabáty nebo bundy musíte kombinovat s ostatním oblečením tak, aby celý komplet vypadal dobře. K oversized bundě se nejvíce budou hodit upnuté legíny nebo úzké džíny. Kožené kalhoty také budu skvěle ladit s medúzou.

Doporučený článek:  Spodní prádlo musí sedět. Záleží na velikosti i materiálu

Boty je velmi jednoduché sladit, hodit se budou tenisky, boty na klínku nebo i méně extravagantní obuv. Některé osobnosti nosí tento typ bundy už velmi dlouho a nedají na něj dopustit. Jestli se i vy rozhodnete koupit tento skvělý kousek, který nejen skvěle vypadá, ale v zimě také skutečně zahřeje, připravíte si sice několik tisíc korun, ale investice se vyplatí.

Zdroj: https://www.thezoereport.com/fashion/winter-coat-jacket-trends-2023