Krása, Móda

Nechte se unést modrou. Jarní trendy v manikúře jsou hravé a nebojí se kombinací

Jaro je čas změn, ať už je uděláte ve svém šatníku, účesu, nebo nehtech, osvěžíte se tím do nového roku. Pokud se chystáte ke změně manikúry, letošní jarní trendy se nesou v modré barvě. Proto ji určitě nevynechejte ani na svých nehtech.

Jaro ve znamení modré

Obchodní výklady a návrhářská mola září neonově oranžovou a světle hnědou. Vedle těchto barev však skvěle vyniká také modrá. Tu můžete najít na kabátech nebo na klasických džínech, kterými nikdy nic nezkazíte. Do módy se znovu dostávají džíny, které jsou od kolen rozšířeny, takzvané „zvonáče“. Na internetu se však rozšířil i trend modré barvy na nehtech. Pozor, ne všechny odstíny jsou ty pravé.

Doporučený článek:  4 zabijáci krásných vlasů: tyhle potraviny vedou k nadměrnému vypadávání, rychle s nimi skoncujte

Nejpopulárnějším odstínem se stal kobalt, což je tmavý, silný a nasycený odstín. Pokud však nejste fanouškem tmavých barev, manikérky by vám doporučily o něco jemnější barvu s příměsí šedé nebo kombinaci těchto dvou barev. Třetím populárním odstínem této sezóny je pastelový světle modrý v kombinaci s jinými pastelovými barvami.

Zdroj obrázku: Freepik

Trendy jsou dány, typ manikúry je ale jen na vás

Typů manikúry je mnoho a vybrat byste si měli na základě toho, co se vám nejvíce líbí. Modrá je půvabná barva, která se hodí ke všem typům manikúry. Od jednobarevných hladkých nehtů, přes různé variace na styl francouzské manikúry až po matné a pastelové stínování. Výhoda je, že modrá sluší každému a vypadá skvěle ve všech variacích.

Doporučený článek:  Šedé vlasy jsou noční můrou. Chemické barvy ale nejsou nutné, prameny zachrání bylinky

Při volbě typu manikúry je důležitá také délka nehtů. Pro kratší nehty je lepší zvolit jednotnou barvu. Pokud však máte delší nehty, můžete zkusit i něco extravagantnějšího. Na mandlovém podkladu bude například skvěle vypadat modrá verze francouzské manikúry. Pokud však nejste kreativní typ, nechte si poradit od odborníků nebo se můžete inspirovat na internetu.

Zdroj: https://www.stylist.co.uk/beauty/blue-nail-inspiration/627786