Móda

Nadýchaným svatebním šatům odzvonilo. Nejnovější trendy sází na přirozenost a pohodlí

Svatební šaty prochází každým rokem obrovskými změnami a pokaždé je populární a módní něco jiného. Nyní se návrháři obracejí k šatům koktejlového nebo večerního typu v módních pastelových barvách. Nádherně vypadají pudrové růžové odstíny, ale také světlé květinové vzory. Mnoho modelů mírně odhaluje ramena a jemné volánky pomáhají skrýt nedokonalosti postavy.

Nadýchaným šatům odzvonilo

V minulosti byly velmi populární dlouhé, čisté bílé, nadýchané šaty ve stylu Popelky. Tomu ale dnes konec. V současnosti se návrháři spoléhají spíš na praktickou eleganci. Oděv často ani nevypadá jako pro nevěstu. Modely jsou ovšem velmi jemné, elegantní a v něžných barvách, které se jistě na svatbu skvěle hodí. Důležitým faktorem je ale praktické využití.

Doporučený článek:  Tu nejlepší péči pokožce dodá sama příroda. Bylinky a rostlinné oleje zajistí vše, co potřebuje

Nevěsty dnes jednoduše požadují šaty, ve kterých se mohou hýbat, snadno si dojít na záchod a pohodlně si zatančit, aniž by musely bojovat s obrovským množstvím látky a volánů. Z tohoto důvodu jsou nyní velmi populární modely ke kolenům nebo do poloviny lýtek, které nijak nebrání v pohybu. Střihy jistě nebudou vyhovovat každé ženě, ale pokud chcete mít moderní a zcela jedinečnou svatbu, jistě budou úžasnou volbou.

Zdroj obrázku: Freepik

Netradiční svatební šaty

Módní značka Chiara Boni přišla s modelovou řadou La Petite Robe, která je určena na svatby, plesy a jiné elegantní příležitosti. Soustředí se především na šaty ke kolenům, pudrově růžovou, světle modrou a černou barvu. Mnoho modelů je doplněno jemnými a velmi elegantními volány nebo květinkami, které zvýrazní ženskost.

Doporučený článek:  Vlněný svetr je nadčasový doplněk, který může vypadat stále jako nový. Stačí mu věnovat správnou péči

V edici najdete také dlouhé šaty, které jsou vhodné na plesy, ale také modely, které byste si jistě v klidu vzaly i do práce nebo na rande. Všechny oděvy jsou nádherné, kvalitní a působí velmi žensky. Barvy jsou jemné a navrženy tak, aby ukázaly pozitiva a zakryly nedostatky postavy. Díky tomu se také skvěle hodí na svatbu.

Zdroj: https://www.brides.com/bridal-fashion-trends-to-expect-in-2022-5213864