Móda

Vlasy v tónech vanilky jsou hit, který si zamilujete. Nechte se unést nespoutanou hravostí

Každá sezóna v bydlení, módě i účesech má své hity. Rok 2022 je ve znamení vanilkové blond, která ovládla kadeřnické salony! Tato barva bude skvěle fungovat ve studenějších i teplejších tónech. Jedná se o univerzální barvu, kterou si zamilujete díky měkkým a přirozeným tónům. Profesionálové tvrdí, že vanilková blond se hodí k většině odstínů pleti, takže nad ní nemusíte příliš přemýšlet. Jestli se vám líbí, měli byste jít do toho.

Jak vypadá vanilková blond?

Jde o barvu s teplými odstíny, jemným leskem a zajímavými odlesky. Díky tomu budou vaše vlasy vždy vypadat nádherně hebké a jemné. Pro ženy s velmi bledou pletí možná nebude nejlepší volbou, ale pro všechny s teplejším tónem pleti jde o nádhernou barvu, kterou byste měly vyzkoušet.

Krémově vanilková blond se poprvé objevila na Instagramu na hlavě modelky Gabrielly Borgesové. S odstínem přišel brazilský odborník na blonďaté vlasy Romeu Felipe. Vanilková blond je velmi svěží díky chladnému tónu a postupnému zahřívání. Vypadá, jako by byla vytvořena přímo pro letní měsíce. Vanilka, která přechází do světle hnědé nebo pískové barvy u kořene, vypadá jednoduše skvěle a velmi přirozeně.

Zdroj obrázku: Freepik

Existuje nějaká nevýhoda?

Malou nevýhodou může být jedině fakt, že ji v kadeřnictví těžko seženete. V našich zemích není zatím příliš rozšířena a Romeu prozradil, že vytvoření tohoto odstínu mu trvalo 12 hodin. Navíc není příliš dobrá pro velmi bledou pleť, protože i samotný odstín je velmi světlý a bez make-upu byste mohli působit jako chodící mrtvola.

Na druhou stranu není náročné o vlasy s touto barvou pečovat. Dalším pozitivem je, že se hodí nejen na kratší vlasy ve stylu mikáda, které má modelka Gabriella Borgesová, ale vanilková blond bude nádherně vypadat také na dalších vlasech, u kterých můžete směle experimentovat s účesy, ve kterých tato barva bude ještě výraznější.

Zdroj: https://maneaddicts.com/vanilla-blonde-hair/