Vztahy

Ženy, které dají do vztahu všechno, končí nakonec samy. Přestaňte dělat typické chyby

Mnoho žen má pocit, že do vztahu daly celé své srdce, a jejich muž se je stejně rozhodl opustit. Ženy, které si hlídají svého partnera a jsou mu věrné, končí často paradoxně samy. Proč muži odcházejí ze vztahu? Ukázalo se, že neutíkají před ženami, ale před samotným vztahem. Podle odborníků to souvisí s vnitřními blokádami a omezením.

Méně snahy, více touhy

Ženy si celá léta lámou hlavu s tím, co by měly dělat, aby si muže udržely. Bohužel některé ženy se snaží až příliš. Odbornice na vztahy Sherry Argovová říká, že čím méně se budeme ve vztahu angažovat, tím více s námi muž bude chtít zůstat. Základem je nezávislost, poctivost a nepřístupnost. Hrát byste měly lhostejnost a nikdy se nesmíte stát pro muže „příliš dobrou“, protože to je zaručený způsob, jak zůstanete sama.

Zdroj obrázku: Freepik

Nebuďte jen domácím spotřebičem

Hodně žen říká, že pro muže dělají všechno. Uklízí, pracují, pečují o děti, zanedbávají své kamarádky a tráví veškerý volný čas s partnerem. Právě proto je muži vidí jako nudné. Jeden z uživatelů internetu řekl na debatním fóru: „Nuda, protože je to jen kombinace mobilní myčky, žehličky, vysavače, chůvičky… Nikdo nerespektuje domácí spotřebiče, protože musí jen pracovat.“

Vztah mezi mužem a ženou často ztroskotá právě na tom, že se žena zcela přizpůsobí partnerovi a ztratí vlastní osobnost. Ztrácí sama sebe a odevzdává všechno partnerovi. Ten cítí obrovský tlak, protože je na něm žena závislá. Nakonec se začne nudit a vidí v partnerce matku nebo sestru. Člověka, o kterého nemusí usilovat, protože tam vždycky bude a bude vždy všechno dělat.

Nepodléhejte svým partnerům

Podle Sherry Argovové mají ženy ze školky vymyté mozky. Již ve školce dívkám říkají, že mají být hodné, zdvořilé a sladce se usmívat. Tento výchovný model má fatální dopad na dospělé ženy. Mají malé sebevědomí a podléhají svým partnerům místo toho, aby se pevně zapřely. Naučte se, že jste ve vztahu důležitá vy (nejen partner) a získejte sebevědomí, které na vás budou muži milovat.

Zdroj: https://www.yourtango.com/experts/clayton-olson/secret-reasons-men-leave-good-women