Vztahy

Ženy, které dají do vztahu všechno, končí nakonec samy. Přestaňte dělat typické chyby

Mnoho žen má pocit, že do vztahu daly celé své srdce, a jejich muž se je stejně rozhodl opustit. Ženy, které si hlídají svého partnera a jsou mu věrné, končí často paradoxně samy. Proč muži odcházejí ze vztahu? Ukázalo se, že neutíkají před ženami, ale před samotným vztahem. Podle odborníků to souvisí s vnitřními blokádami a omezením.

Méně snahy, více touhy

Ženy si celá léta lámou hlavu s tím, co by měly dělat, aby si muže udržely. Bohužel některé ženy se snaží až příliš. Odbornice na vztahy Sherry Argovová říká, že čím méně se budeme ve vztahu angažovat, tím více s námi muž bude chtít zůstat. Základem je nezávislost, poctivost a nepřístupnost. Hrát byste měly lhostejnost a nikdy se nesmíte stát pro muže „příliš dobrou“, protože to je zaručený způsob, jak zůstanete sama.

Doporučený článek:  Proč muži opouští hodné ženy?
Zdroj obrázku: Freepik

Nebuďte jen domácím spotřebičem

Hodně žen říká, že pro muže dělají všechno. Uklízí, pracují, pečují o děti, zanedbávají své kamarádky a tráví veškerý volný čas s partnerem. Právě proto je muži vidí jako nudné. Jeden z uživatelů internetu řekl na debatním fóru: „Nuda, protože je to jen kombinace mobilní myčky, žehličky, vysavače, chůvičky… Nikdo nerespektuje domácí spotřebiče, protože musí jen pracovat.“

Vztah mezi mužem a ženou často ztroskotá právě na tom, že se žena zcela přizpůsobí partnerovi a ztratí vlastní osobnost. Ztrácí sama sebe a odevzdává všechno partnerovi. Ten cítí obrovský tlak, protože je na něm žena závislá. Nakonec se začne nudit a vidí v partnerce matku nebo sestru. Člověka, o kterého nemusí usilovat, protože tam vždycky bude a bude vždy všechno dělat.

Doporučený článek:  Vědci stanovili nejlepší věk pro manželství. Takový vztah může být skutečně šťastný

Nepodléhejte svým partnerům

Podle Sherry Argovové mají ženy ze školky vymyté mozky. Již ve školce dívkám říkají, že mají být hodné, zdvořilé a sladce se usmívat. Tento výchovný model má fatální dopad na dospělé ženy. Mají malé sebevědomí a podléhají svým partnerům místo toho, aby se pevně zapřely. Naučte se, že jste ve vztahu důležitá vy (nejen partner) a získejte sebevědomí, které na vás budou muži milovat.

Zdroj: https://www.yourtango.com/experts/clayton-olson/secret-reasons-men-leave-good-women