Vztahy

Láska je ve hvězdách: tato znamení zvěrokruhu spolu nikdy nevytvoří šťastný vztah

Znamení zvěrokruhu o nás vypovídají mnohé. Některá znamení jsou otevřená vůči dalším lidem, jiná snadno najdou štěstí v lásce, další svou drahou polovičku hledají dlouho a vztahy vytvářejí jen obtížně. Podívejte se, která znamení zvěrokruhu by spolu opravdu být neměla, jinak to špatně skončí.

Beran a Panna

Beran se velmi snadno zamiluje, a jakmile mu někdo padne do oka, okamžitě na něj začne zkoušet svoje tajné triky. Je to rozený svůdník, který se směle pustí do rozhovoru a všude šíří své kouzlo. Beran ale nesnáší rutinu a jeho vztah musí být neustále vzrušující a dobrodružný. Panna je naopak odtažitá – citově se odděluje od okolí a po většinu života se cítí spíše osamocená. Vztah Berana s Pannou je málokdy úspěšný – nemají prostě mnoho společného. Stává se však, že svůj vztah přestanou brát příliš vážně a pak mají šanci vytvořit vztah plný radosti a smíchu.

Doporučený článek:  Ženy, které dají do vztahu všechno, končí nakonec samy. Přestaňte dělat typické chyby
Zdroj obrázku: Freepik

Býk a Blíženec

Býk je velmi smyslný a oceňuje fyzickou i emocionální blízkost s partnerem. Na začátku vztahu bývá zdrženlivý, ale když se více uvolní, stává se věrným a loajálním partnerem a buduje pevný vztah s nadšením a odhodláním. Blíženci jsou naproti tomu nestálí, proměnliví a váhaví a celý život hledají svou spřízněnou duši. Pravděpodobně to však nebude Býk, protože tento pár má problémy s komunikací. I když se spolu dokážou bavit, jsou otevření a šťastní, šedá každodennost je většinou dostihne a jejich vztah zabije.

Doporučený článek:  Po svatbě mizí vášeň a romantika. Vztah zachrání komunikace a snaha obou partnerů

Střelec a Rak

Střelec je velmi otevřený, odvážný a žízní po dobrodružství, směle vystupuje i vůči zástupcům opačného pohlaví a neztrácí čas dlouhými rozpaky. Rak je oproti tomu velmi opatrný, emocionální, citlivý a je vysoce podezřívavý k novým vztahům. Je také velmi plachý a těžko zvládá častá rande a různé seznamování, natož aby se otevřel novému vztahu. Tyto rozdíly umožňují, aby se Rak a Střelec setkali na krátkou dobu, ale z dlouhodobého hlediska se navzájem unaví a neutvoří šťastný vztah.

Zdroj: https://www.purewow.com/wellness/zodiac-signs-you-shouldnt-date