Vztahy, Životní styl

Od energetických upírů je třeba držet si odstup

Slyšeli jste někdy výraz energetický upír? Mnoho lidí o nich mluví, ale jen málokdo ví, jak se skutečně projevují a kde všude je můžeme potkat. Odpověď na druhou otázku je poměrně jednoduchá. Potkat je můžeme kdekoli: v rodině, mezi přáteli i v práci. Ideální je, když se s nimi přestanete stýkat, ale v první řadě je musíte rozpoznat.

Útoky energetických upírů jsou zákeřné!

Máte ve svém okolí někoho, kdo z vás vysává energii? Poznáte to poměrně jednoduše. Po rozhovoru s ním se pravděpodobně cítíte unavení, slabí, bolí vás hlava a chcete si jít jen lehnout a spát. Z psychologického hlediska se jedná o jedince, kteří mají vlastní traumata, strachy a problémy, ale snaží se je hodit na ostatní lidi a tím ulehčit vlastní duši. Bohužel to má negativní vliv na všechny lidi v jejich okolí, včetně vás.

Doporučený článek:  Bujónová dieta má přísná pravidla. Výsledek ale rozhodně stojí za to

S ohledem na vaše zdraví a pohodu byste se jim měli vyhýbat. Jedná se většinou o jedince, kteří mají tendenci se uchýlit ke lži, nedokážou přiznat svou chybu a myslí si, že jejich názor je ten nejlepší, a nejsou schopni a ochotni přijmout cokoli jiného. Na každém najdou něco negativního a nemají problém s tím, aby to řekli nahlas. Mohou mít sklony k narcismu nebo paranoidnímu chování.

Zdroj obrázku: Freepik

Jak se jim vyhnout?

Nejjednodušší způsob, který vyřeší tuto situaci, je přerušit vztah a veškerý kontakt s energetickým upírem. Bohužel v některých případech to není zcela možné. V takovém případě je důležité si uvědomit, s kým máte tu čest, a připravit se na všechno, co od něj můžete očekávat. Obrňte se pozitivním myšlením a nenechte upíra, aby se vám dostal pod kůži.

Doporučený článek:  Extrémní chování je typické pro všechny muže. Z jakého důvodu?

Co si myslí spiritualisté o energetických upírech?

Z pohledu esoteriky byste měli vykouřit své tělo kouřem bílé šalvěje nebo dřevem palo santo, abyste se očistili od jejich negativní energie. Doporučují také očistnou koupel ve vodě se solí nebo jednoduše vyzkoušet meditace, které vás zbaví negativní aury z okolí. Používat můžete také minerály jako horský křišťál, černý turmalín, obsidián, ametyst, tygří oko nebo onyx.

Zdroj: https://www.nbcnews.com/better/health/how-spot-deal-energy-vampire-ncna896251