Móda, Zdraví

Tanga vypadají sexy a ženy je milují. Každodenní nošení však může skončit nepříjemně

Víte, že nošení tang ovlivňuje zdraví? Gynekologové ve většině případů nedoporučují nošení tohoto modelu kalhotek. Nejsou vhodná pro každodenní nošení. Můžou totiž způsobit problémy v intimní oblasti, a to nejen oděrky, ale také infekce a záněty. Pro koho tedy tanga nejsou vhodná a čím je můžete nahradit?

Nejčastěji tanga nosí ženy, které se chtějí cítit sexy

Tanga jsou velmi úzké kalhotky, které nosí ženy. I mezi muži se ale najdou milovníci, rozhodně dnes na trhu najdete spoustu možností. Látky není mnoho, proto více ukazují, než aby zakrývaly. Mnoho lidí tento druh prádla odsuzuje, zvlášť pokud se jedná o krajky. Tanga ale neslouží pouze k tomu, aby žena dostala muže do postele. Ženy je mají rády hlavně v létě, protože jim v nich není takové teplo a navíc se hodí pod upnuté šaty.

Doporučený článek:  Poznejte červené plody goji. Pro své zázračné účinky patří toto exotické ovoce do každého jídelníčku

Nosit je ale každý den není dobrý nápad, protože častějším nošením může dojít ke zdravotním komplikacím. Potvrzují to také gynekologové, kteří dnes a denně vidí problémy související právě s nošením tang. Tento střih kalhotek opravdu není vhodný pro každou ženu. Záleží samozřejmě také na materiálu, ze kterého jsou tanga vyrobena. I tak se velmi často objevují poševní infekce nebo záněty, které se pravidelně vracejí.

Zdroj obrázku: Freepik

Jaké prádlo nosit, abyste se cítila dobře?

Tenký proužek, který se nachází na zadní části, se velmi často dostane do vaginální oblasti tím, jak chodíme nebo sedíme a proužek se sune sem a tam. Tím pádem je vyšší riziko vzniku infekce. Denně bychom měli dbát na to, jaké spodní prádlo nosíme. Noste hlavně bavlnu a tanga si nechte pouze na zvláštní příležitosti.

Doporučený článek:  Jaro pomalu klepe na dveře. Užijte si letošní rok bez nepříjemné alergie

Intimní partie by se měly cítit dobře, a to i po celém dni v oblečení. Na trhu dnes najdete spoustu modelů, které budou pasovat každé ženě. Tanga by neměly nosit především dospívající dívky, které se ještě vyvíjejí a potřebují, aby se cítily v pohodě. Dobrý výběr spodního prádla jim ušetří mnoho starostí.

Zdroj: https://www.elitedaily.com/wellness/wearing-thong-every-day-can-affect-health/2013132