Rady a tipy

Jak správně pečovat o velké poprsí, aby vypadalo vždy dobře?

Ať už jde o cvičení, spodní prádlo nebo jednoduchá ošetření, velká poprsí mohou být pevná i po čtyřicítce. Pečovat byste o ně neměly jen kvůli jejich vzhledu, ale také zdraví. Když budou pevnější, nebudete mít možná díky tomu takové potíže s bolestmi zad. Nejde o nic složitého, ale musíte se péči věnovat pravidelně, jinak nedosáhnete požadovaného výsledku. To samozřejmě platí pro krásu i zdraví obecně. Vždy musíte najít dobrou rutinu pro vás a držet se jí každý den.

Speciální péče je nutná!

Velká prsa rozhodně vyžadují mnohem více péče než malá ňadra. Bohužel ne všechny ženy si to uvědomují a poté mají potíže s povolenou kůží. V první řadě byste se měly soustředit na studené sprchy. Nebo spíš střídání teplé a studené vody. Sprchu vždy zakončete se studenou vodou. Budete si na to jistě muset zvyknout, ale jde o skvělou metodu, jak posílit pružnost pokožky.

Cvičení posílí svaly i pokožku

Cvičení a fyzická aktivita je důležitá pro vaše zdraví obecně. V případě poprsí to platí také. Existuje mnoho úžasných cviků na horní polovinu těla a hrudník, které mohou posílit prsní svaly, což vám hodně pomůže. Dámské kliky, natahování gumy, plavání nebo posilování s činkami může navrátit vašim ňadrům zdravý a přirozený vzhled.

Podpůrný systém

Správně padnoucí a hlavně pevné spodní prádlo rozhodně nepodceňujte. Mnoho žen si stěžuje, že je těžké najít hezké spodní prádlo v jejich velikosti (a mají pravdu). Rozhodně byste si ale neměly kupovat špatnou velikost jen proto, že se vám prádlo líbí. Nejen, že vás budou prsa bolet, ale také si můžete přivodit vážné zdravotní problémy, včetně rakoviny prsu. Spolehněte se na odborníky a v případě nutnosti si nechte podprsenku ušít na míru.

Až si budete pořizovat nové spodní prádlo, nezapomínejte ani na spodní prádlo na noc. Pro ženy s košíčkem větším než C, je rozhodně žádoucí spát v podprsence. Nemusí být vůbec jednoduché ji vybrat, ale vyplatí se vám to. S tím souvisí i poloha, ve které spíte. Možná budete muset zapracovat na svých návycích. Spaní na břiše pro vás rozhodně není dobré.

Zdroj: https://www.elle.com/fashion/advice/a28991/how-to-look-chic-with-big-boobs/