Móda

Dobře vybraná sukně schová nedostatky a nechá vyniknout přednostem. Každá žena může vypadat neodolatelně

Nezáleží na tom, jestli jste vysoká, malá, štíhlá, nebo plnoštíhlá. Každá žena může vypadat a cítit se dobře. Musíte jen vědět, jak se správně obléknout. Existují sukně, díky kterým budete vypadat štíhle, i když máte nějaké to kilo navíc, a budete se moci cítit elegantně, pohodlně a nádherně. Podívejme se, co by si měly obléknout ženy podle jejich typu postavy, aby vypadaly jako bohyně.

Postava hrušky

Dámy s postavou hrušky (úzký pas a velká stehna) by měly zvolit dlouhou sukni s volány. Nejlepší je k tomu vybrat halenku s odhalenými rameny nebo s hlubším výstřihem. Zajímavou kombinací také bude dlouhá sukně s vestou. Velmi jednoduše a rychle tímto způsobem vykouzlíte postavu tzv. přesýpacích hodin, po které touží tolik žen po celém světě.

Doporučený článek:  Správná barva oblečení dokáže zlepšit náladu a zvýšit sebevědomí

Pas vytvarujete snadno pomocí pásku a sandály na platformě vám nádherně a přirozeně prodlouží nohy, takže budete vypadat také o něco vyšší. Sukně přes kolena zakryje velká stehna, která mnoho žen nechce ukazovat. Látka nemusí být až na zem, pokud jste spokojená se svými lýtky. K takovému modelu se skvěle hodí boty na pohodlném klínovém podpatku, které se dokonale hodí na léto.

Zdroj obrázku: Freepik

Kulaté boky nebo postava jablka

Máte-li kulaté boky, neměla byste je skrývat. Vyzkoušejte tužkovou sukni, která nádherně zvýrazní vaše ženské tvary. Budete vypadat sexy, a přitom velmi elegantně, takže se nemusíte bát v této sukni vyrazit ani do práce, když si k ní vezmete krásnou a elegantní halenku.

Doporučený článek:  Domácí masky zralou pleť rozzáří a vypnou

Ženy s postavou jablka (velká prsa a bříško, štíhlé nohy) si mohou klidně dovolit klasickou džínovou sukni ke kolenům, protože mají obvykle velmi hezké nohy. Musíte ovšem trochu více pracovat s horní částí modelu. Zvolte volnou, psaníčkovou halenku, která opticky zmenší ňadra a zamaskuje fakt, že nemáte pas. Díky vysokým podpatkům si potom můžete odečíst dalších pár kilo. Uvidíte, že se budete cítit skvěle a budete vypadat neodolatelně.

Zdroj: https://www.popsugar.co.uk/gdpr?utm_medium=redirect&utm_campaign=US:CZ&utm_source=www.google.com&gdpr