Móda

Minisukně nejsou pro každého. Symbol svobody je třeba vybírat nejenom podle vaší postavy

V roce 2022 budou módním hitem krátké sukně. Pryč budou dlouhé sukně a šaty, které nic neodhalují. Pokud budete chtít být moderní, rozhodně by ve vašem šatníku neměla chybět minisukně. Krátké sukně patří mezi kontroverzní kousky oblečení, u některých lidí totiž vyvolávají pocit, že na veřejnost nepatří. Jak je kombinovat s ostatními kousky oblečení?

V 60. letech byly minisukně symbolem svobody

Minisukně se nosily už v 60. letech, kdy byly považované za symbol nejen svobody, ale také sexuální revoluce. Do popředí se pak dostala znovu až na začátku 21. století – ještě mnohem kratší. Minisukně předtím musely ustoupit jiným modelům, které toho neodhalovaly tolik a ženy se nemusely stydět vyjít na veřejnost. Nutno ale dodat, že minisukně nosily hlavně ženy, které měly co ukázat a za své tělo se nestyděly.

Doporučený článek:  Jaké boty jsou nejlepší obuví na zimu? Poradíme, které vybrat

Minisukně jsou někdy tak krátké, že nezakryjí skoro nic. Na začátku 21. století je nosily hlavně zpěvačky Britney Spears nebo Christina Aguilera. I tento rok budou minisukně patřit mezi oblíbené kousky oblečení, které se vrací do módy. Jak ale docílit toho, aby minisukně nevypadala lacině, ale elegantně? Musíte vědět, s čím ji kombinovat. Minisukně sluší hlavně vyšším ženám, které jsou štíhlé a mají také štíhlé nohy. Sukně zvýrazní křivky u plnoštíhlých žen, které by se jejich nošení měly vyvarovat.

Doporučený článek:  Při dodržení několika pravidel lze boty vyprat v pračce

Krátké sukně vypadají skvěle v jakékoli počasí

Krátké sukně jsou velmi ženské a sexy. Obdivují je hlavně muži, kterým se líbí pohled na téměř nahé pozadí ženy. Minisukně jsou ale velmi náročné, proto je vhodné je kombinovat s kousky oblečení, které nebudou vypadat vulgárně. Zkuste je nosit s neprůhlednými punčochami, obléci je můžete také na legíny. Přidejte k nim také vhodné doplňky.

Minisukně se ale hodí také k vysokým podpatkům a halence. Rozhodně ale pro ostatní budete působit trochu lacině, proto se tato kombinace vůbec nevyplatí. Raději místo trička s hlubokým výstřihem volte jiný střih, který nebude ukazovat tolik.

Zdroj: https://www.bustle.com/articles/20976-6-ways-to-choose-the-right-mini-skirt-for-your-body