Móda

Minisukně nejsou pro každého. Symbol svobody je třeba vybírat nejenom podle vaší postavy

V roce 2022 budou módním hitem krátké sukně. Pryč budou dlouhé sukně a šaty, které nic neodhalují. Pokud budete chtít být moderní, rozhodně by ve vašem šatníku neměla chybět minisukně. Krátké sukně patří mezi kontroverzní kousky oblečení, u některých lidí totiž vyvolávají pocit, že na veřejnost nepatří. Jak je kombinovat s ostatními kousky oblečení?

V 60. letech byly minisukně symbolem svobody

Minisukně se nosily už v 60. letech, kdy byly považované za symbol nejen svobody, ale také sexuální revoluce. Do popředí se pak dostala znovu až na začátku 21. století – ještě mnohem kratší. Minisukně předtím musely ustoupit jiným modelům, které toho neodhalovaly tolik a ženy se nemusely stydět vyjít na veřejnost. Nutno ale dodat, že minisukně nosily hlavně ženy, které měly co ukázat a za své tělo se nestyděly.

Minisukně jsou někdy tak krátké, že nezakryjí skoro nic. Na začátku 21. století je nosily hlavně zpěvačky Britney Spears nebo Christina Aguilera. I tento rok budou minisukně patřit mezi oblíbené kousky oblečení, které se vrací do módy. Jak ale docílit toho, aby minisukně nevypadala lacině, ale elegantně? Musíte vědět, s čím ji kombinovat. Minisukně sluší hlavně vyšším ženám, které jsou štíhlé a mají také štíhlé nohy. Sukně zvýrazní křivky u plnoštíhlých žen, které by se jejich nošení měly vyvarovat.

Krátké sukně vypadají skvěle v jakékoli počasí

Krátké sukně jsou velmi ženské a sexy. Obdivují je hlavně muži, kterým se líbí pohled na téměř nahé pozadí ženy. Minisukně jsou ale velmi náročné, proto je vhodné je kombinovat s kousky oblečení, které nebudou vypadat vulgárně. Zkuste je nosit s neprůhlednými punčochami, obléci je můžete také na legíny. Přidejte k nim také vhodné doplňky.

Minisukně se ale hodí také k vysokým podpatkům a halence. Rozhodně ale pro ostatní budete působit trochu lacině, proto se tato kombinace vůbec nevyplatí. Raději místo trička s hlubokým výstřihem volte jiný střih, který nebude ukazovat tolik.

Zdroj: https://www.bustle.com/articles/20976-6-ways-to-choose-the-right-mini-skirt-for-your-body