Rady a tipy

Jak si přidat několik centimetrů: Díky jednoduchým trikům povyroste každá žena o několik centimetrů

Pokud vhodně zvolíte oblečení a doplňky, můžete si opticky přidat až několik centimetrů. To se bude hodit především pro ženy menšího vzrůstu. Jestli nechcete pořád nosit podpatky, využijte našich triků a přidejte si několik čísel navíc. Módní triky, které vám představíme, přidají nejen centimetry, ale také zvýší sebevědomí.

Triky nejen pro menší ženy

Víte, že správně zvoleným oblečením můžete zakrýt kilogramy navíc, ale také přidat několik centimetrů? Nemusíte denně nosit boty na podpatky, abyste vypadala vyšší. Navíc to není ani zdravé pro vaše nohy. Díky oblečení ale můžete přidat na postavě několik centimetrů a také si zvýšíte sebevědomí. Nohy a celkově postavu můžete například kalhotami a sukněmi s vyšším pasem. Střih, délka a materiál jsou velmi důležité, aby oblečení prodloužilo postavu a vaše nohy.

Doporučený článek:  Jedlá soda zjemní suchá chodidla a popraskané paty

Pokud zvolíte světlé oblečení, také neuděláte chybu. Budete se cítit dobře, navíc se vaše postava opticky prodlouží. Ke světlým kalhotám pak můžete zvolit i bílé tenisky. Kalhoty by pak měli být dlouhé ke kotníkům. Rozhodně stojí za to vyzkoušet nové modely, které byste si normálně neoblékly. K optickému prodloužení dojde také díky oblečení v konzistentních barvách.

Štíhlejší a vyšší postava díky vzorům

Pokud si chcete několik centimetrů přidat, můžete vyzkoušet nejen barvy, ale také vzory. Vertikální vzory zeštíhlují, zkuste také trička nebo svetry s trojúhelníkovým výstřihem. Malé ženy by se měli věnovat také tomu, jaké si obléknou šaty. Vhodné pro ně budou midi i maxi šaty, protože se jedná o mýtus, že jim nedělají hezkou postavu. Díky takovým šatům budete vypadat o pár centimetrů vyšší.

Doporučený článek:  Jaro pomalu klepe na dveře. Užijte si letošní rok bez nepříjemné alergie

Zapomeňte na nošen vysokých podpatků, raději experimentujte s barvami, styly a vzory. Určitě najdete takový, ve kterém se budete cítit nejen dobře, ale také vám to pomůže zvýšit sebevědomí. V dobře padnoucím oblečení se budete cítit mnohem lépe a bude to patrné na první pohled.

Zdroj: https://greatist.com/health/how-to-increase-height