Rady a tipy

Jak posílit oslabené řasy bez drahých kosmetických produktů?

Všimli jste si v poslední době, že vaše řasy nevypadají jako dřív? Oslavené řasy jednoznačně nepotěší žádnou ženu. Každá hned začne přemýšlet, jak to napravit. Nebojte se! Známe snadný a velmi účinný způsob, kterým můžete své řasy posílit a navrátit jim jejich původní krásu, zdraví a lesk. Není na tom přitom nic složitého a tato metoda není ani drahá.

Různé kosmetické společnosti vás budou lákat na koupi speciálních řasenek, které budou vyživovat řasy a navrátí jim zdraví a objem. Neměli byste jim příliš věřit, protože ve většině případů nefungují. Jedinou věci, na kterou se můžete vždy bezpečně spolehnout, je příroda. Proto vám dnes představíme úžasnou metodu, kterou můžete přidat do své rutiny pro krásnější obličej a zářivější oči. Tato přírodní léčba je velmi jednoduchá, ale přitom extrémně účinná. První účinky uvidíte již po týdnu!

Domácí léčba

Problém oslabených řas můžete snadno a poměrně rychle vyřešit díky efektivní domácí léčbě. Stačí, když do sklenice dáte vrchovatou lžičku zeleného čaje. Zalijte vroucí vodou a poté přikryjte a nechte louhovat. Asi po 10 minutách můžete čaj přecedit. Nálev dejte do nádoby a uchovávejte na chladném místě. Zelený čaj má obrovské množství léčivých účinků. Funguje jako antioxidant, bojuje proti volným radikálům v těle, zlepšuje zrak a snižuje riziko srdečních onemocnění. Stejně dobře ho ale můžete použít i jako kosmetiku.

Jak odvar používat?

Jakmile bude zelený čaj zcela vychladlý, namočte do něj čistý kartáček od řasenky a opatrně jej naneste na horní i spodní řasy. Při aplikaci se snažte nevynechat ani jedinou řasu, abyste měli jistotu, že metoda bude fungovat na všechny stejně. Opakujte postup každé ráno a večer po dobu jednoho týdne. Již po týdnu byste měli pozorovat první změny k lepšímu. Vaše řasy budou v mnohem lepším stavu a měli by být hustější a objemnější.

Zdroj: https://cliostyle.com/11-all-natural-home-remedies-to-get-longer-and-more-voluminous-lashes/