Móda

Letošní rok vsaďte především na barvy. Kromě vhodného outfitu bude trendem i správný životní styl

Začátek roku znamená, že už budeme vědět, co se bude následující rok nosit. V posledních 12 měsících jste mohli sledovat trendy, které nás ovlivnily. Ani tento rok nebude výjimkou a vy si můžete přečíst, co by nemělo chybět ve vaší šatní skříni a jaké kousky byste měli oblékat, abyste působili elegantně, stylově a neutratili za oblečení velké peníze. Nové módní hity můžete vidět hlavně na internetu.

Letos si můžete dovolit mnoho barev

Letos budou moderní snad všechny barvy duhy. Návrháři a odborníci na styl tvrdí, že je potřeba trochu oživit šedé ulice a vůbec lidem zvednout náladu v této nelehké době, která bohužel nemá konec. V módním šatníku by pak neměly chybět například šaty, které by měly mít modrou nebo fuchsiovou barvu. Bude ale stačit, pokud budou mít vzor a upoutají na první pohled. Zkuste pak kombinovat s doplňky nebo brýlemi a získáte skvělý outfit.

Doporučený článek:  Domácí masky zralou pleť rozzáří a vypnou

Kromě toho, že si můžete zakoupit barevné oblečení, ale dobrou náladu můžete přivolat také jiným způsobem. Zkuste si koupit například omalovánky nebo si zkuste něco vystřihnout – funguje to jako skvělá terapie po náročném dni v práci. Díky tomu se naučíte, jak relaxovat a dopřát svému tělu a mysli odpočinek, který tolik potřebuje. Ze stresu se snadno pomocí barev dostanete.

V roce 2022 si dělejte radost také čaji

V roce 2022 byste měli mít dostatek fyzické aktivity, která bude dalším trendem. Dát si do těla vás posune dopředu, můžete zhubnout a udělají se vám svaly, což se bude líbit především mužům. Pak si můžete dovolit obléct barevné oblečení, které byste si na sebe normálně neoblékli. Procházky přírodou jsou oblíbené už několik let, posilovat pak můžete také doma v posteli.

Doporučený článek:  Odírání pokožky mezi stehny zabrání několik triků

Mlsné jazýčky potěší, že rok 2022 bude patři například čajům. Mnoho z nás ráno začíná právě tímto lahodným nápojem. Už dnes obchody zaznamenávají zvýšenou poptávku po oblíbených příchutích. K čaji si pak můžete dát výborný zákusek nebo chlebíček. Obecně se nám letos budou líbit nejen nové chutě, ale budeme se opakovaně vracet také ke starým receptům.

Zdroj: https://living.alot.com/beauty/30-fashion-trends-to-ditch-in-2020-copy--17485