Móda

Velké poprsí už nebude překážkou. Díky jednoduchému triku se nemusíte bát ani odvážných střihů

Mnoho žen sní o krásném velkém poprsí. To je věčný atribut ženskosti. Velká prsa však nejsou vždy pohodlná. Mohou být omezením, například při fyzickém cvičení. Ženy velkoryse obdařené přírodou si často stěžují, že nevypadají dobře v šatech a topech s vystřiženými zády. Poprsí bez podpory ve formě dobře padnoucí podprsenky padá a vylévá se po stranách. Odborníci našli řešení, jak s velkým poprsím žít.

Velké poprsí je plus i minus

Velké poprsí je mnohdy obrovským přínosem. Způsobuje, že muži ztrácejí hlavu. Hojná prsa však mohou být pro dámy také problematická. Bohatě vybavené ženy si často stěžují na bolesti zad a páteře. Je pro ně obtížné provádět některá cvičení během tréninku. V případě žen s velkými prsy je zvláště důležité správně nasazené spodní prádlo. Podprsenka podporuje bohatá prsa a zároveň uvolňuje páteř. Díky tomu také vypadá výstřih mnohem lépe.

Když si podprsenku vzít nemůžete

Nicméně ne pod každý kus oblečení si žena může vzít podprsenku. Šaty s holými zády a halenky s výstřihem po stranách jsou v dnešní době velmi módní. Dámy velkoryse obdařené přírodou se často vzdávají podobných variací. Obávají se, že hojné poprsí nebude vypadat dobře bez řádné podpory. A to je chyba! Podprsenka se snadno vyměňuje. Za co?

Zdroj obrázku: Freepik

Ženy s velkými prsy by měly vědět o tomto řešení

April Golightlyová je tiktokerka, která kolem sebe shromáždila velkou skupinu oddaných fanynek. Její výhodou je velké poprsí. Golightlyová je hrdá na své bujné tvary, ale přiznává, že každodenní život s americkými prsy velikosti 38DDD může být frustrující. Tato dáma se rozhodla nahrát video a ukázat, jak krotí prsa, když si obléká oblečení, které odhaluje záda nebo boky. April Golightlyová se pak vzdá podprsenky a vybere si podpůrné pásky. S výsledky je velmi spokojená a doporučuje podobné řešení i ostatním dámám s ženskými tvary. I když první kontakt s páskami může být nepříjemný, hlavně kvůli bolestivému procesu odlupování pásek přilepených k pokožce, v průběhu času je to ale jen lepší.

Jak fungují pásky na podporu poprsí?

Pásky podpírající poprsí se lepí na umytou a suchou pokožku. Při jejich lepení můžeme ovládat výšku prsou a jejich vzdálenost od sebe. Předtím je nutné zajistit bradavky a kůži kolem bradavek speciálními překryvy. Jak bezbolestně odstranit pásky modelující poprsí? Díky oleji se po asi 15 minutách lepidlo částečně rozpustí. Pak můžete pásky odlepit prakticky bezbolestně.

Zdroj: https://www.the-sun.com/lifestyle/6244595/plus-size-38ddd-boobs-bra-hacks-shopping/