Móda

Černobílé kombinace se znovu dostávají do popředí. Manikúra v těchto barvách zaujme každého

Krásné a upravené nehty jsou základ, protože na ruce směřují hned po tváři zraky ostatních lidí včetně kolegů v práci, proto by jim každá žena měla věnovat dostatek pozornosti. A jaké trendy nyní vévodí nail artu? Jsou to obrázky, barevné tečky nebo francouzská manikúra? Hitem posledních týdnů jsou černobílé vzory a úpravy ve stylu jin a jang. Jak na výzdobu nehtů, aby byly krásné na první pohled?

Křiklavým barvám je konec

V posledních letech nahradila francouzskou manikúru a strohý styl záplava křiklavých nebo neonových barev. Každý nehet v jiné extravagantní barvě a divoké obrázky a stylizace jsou, zdá se, pryč a nahrazuje je elegantní duo černé a bílé.

Doporučený článek:  Dobře zvolený outfit ubere i deset let. Nebojte se triků s líčením, účesem i stylovými kousky

Stylová černá a bílá

Jak být šik a trendy? Nehty s černobílým provedením laku vypadají stylově, navíc ladí s většinou oblečení a nevypadají vyzývavě. Přesně proto milovala kombinaci černé a bílé legendární Coco Chanel, jejíž klasické ztvárnění tohoto dua nesmělo chybět v žádné kolekci. Inspirujte se proto jednoduchým provedením bílého laku a černých obrazců, motivů nebo obrázků.

Zdroj obrázku: Freepik

Bílý podklad jako plátno

Tvůrčímu nadšení se meze nekladou, u nehtů je možné používat bílou barvu jako podklad pro černé vzory. Velmi nadčasově vypadají černé otisky novin nebo notiček, kterých se docílí snadno pomocí starých novin. Stačí vystřihnout kolečka novin s daným motivem nebo textu, navlhčit vatový tamponek do líhu nebo alkoholu a přitlačit s výstřižkem novin na bílý podklad, po sejmutí zůstane motiv na nehtu.

Doporučený článek:  Vlněný svetr je nadčasový doplněk, který může vypadat stále jako nový. Stačí mu věnovat správnou péči

Částečné vybarvení nebo velké vzory

Dalším trendem je částečné vybarvení nehtové ploténky, čímž se zvýrazní délka nehtu nebo skryjí drobné vady nebo flíčky na jeho povrchu. Velmi módní jsou také různé velké vzory, vlnky, srdíčka nebo hvězdičky. Oproti minulosti, kdy byly oblíbené tygří vzory, u černobílé kombinace jsou trendy takzvané kravské fleky, které jsou výrazné a uspokojí i milovnice extravagance.

Zdroj: https://www.cosmopolitan.com/style-beauty/beauty/g35129259/black-and-white-nail-ideas/