Móda

Modrá je barva letošního jara. Kromě oděvů patří i nehtům

Jaro přeje změnám a barva nehtů je jednou z nich. S příchodem teplejšího počasí můžete vybírat barvy, které jsou jedinečné a na nehtech neobvyklé. Často se rozhodujeme spíše o tom, co si vezmeme na sebe nebo jak obměníme barvu nebo styl vlasů. I nehty si ale zaslouží pozornost, protože právě jarní počasí vybízí k tomu, abychom své nehty a ruce dávali na odiv.

Jestli uvažujete o nové barvě nehtů, zkuste modrou

Modré nehty jsou hitem letošního jara. Nejžhavější trendy jsou sice neustále inovovány, ale modrá barva bude patřit mezi nejoblíbenější. V této sezoně zažívají odstíny modré velký návrat. Kromě neonově oranžové a světle hnědé dominují modré barvy – a najdete mnoho odstínů.

Doporučený článek:  Podzimu vládnou kabáty: nebojte se veselých barev ani kombinací, buďte svá

Modrá barva vévodí nejen nehtům, ale najdete ji také na přehlídkových molech, protože je moderní i na oblečení. Modré péřové kalhoty nebo kabáty budou letošním hitem. Džínové bundy nikdy ze své oblíbenosti neztratily, a proto budou vhodným kouskem, který ve vašem šatníku nesmí chybět. Nehty jsou ozdobou ženy, a proto si je upravte podle své fantazie a poslední módy.

Zdroj obrázku: Freepik

Vybírejte správné odstíny, které zaujmou

Modré nehty jsou nejžhavějším trendem pro jaro 2022. Vybírejte pečlivě odstín, protože módní bude především kobalt, který je tmavý a sytý. Můžete zvolit i jemnější modrou s příměsí šedé. Světle modrá, kterou zkombinujete s pastelovými barvami, bude také dobře vypadat. Modré nehty budou velmi nápadné, ale přitom budou vaše ruce vypadat skvěle.

Doporučený článek:  Oblečte se do zimy stylově a teple zároveň

Modrá je ladná barva, kterou pak můžete kombinovat s různými barvami oblečení. Francouzská manikúra je stále oblíbená, ale zvolit můžete také matnou variantu. Modrá barva bude slušet téměř každé ženě a pokaždé bude vypadat skvěle. Stačí si vybrat správný odstín. Jestli máte krátké nehty, budou vhodné plné barvy, u dlouhých můžete zvolit něco extravagantního.

Zdroj: https://www.refinery29.com/en-us/2022/02/10870927/blue-nail-art-trend