Móda, Rady a tipy

Manikúra v hnědých odstínech sedne ke každému stylu i příležitosti

Nejen starším ženám, ale také dívkám a mladším ročníkům se líbí hnědá barva. Různé odstíny této barvy můžete nosit nejen formou oblečení, ale také si jimi ozdobit své nehty. Make-up, boty, tašky nebo vlasy – všechny tyto možnosti můžete využít, pokud chcete poukázat právě na čokoládovou barvu. Je to odstín, který se hodí nejen pro náš vzhled, ale můžete ho využít také v domácnosti.

V jakých odstínech si můžete udělat nehty?

Existuje mnoho odstínů hnědé barvy. Od bledě hnědé až po tu nejtmavší, která se bude hodit na zvýraznění vaší osobnosti. Bronzové barvy se na nehty využívají nejčastěji. Bude vypadat přirozeně a působit klasickým dojmem. Hodí se nejen na krátké, ale také dlouhé nehty. Můžete také zvolit oválný tvar nehtů, ale špatný nebude ani čtvercový. Navíc díky několika odstínům nemusíte mít na nehtech pouze jedinou barvu!

Jednobarevné nehty jsou nuda. Proto zvolte různě barevné varianty, které se k sobě budou hodit. Vzhledem k tomu, kolik je hnědých barev, můžete je různě kombinovat a vytvořit tak svůj jedinečný vzhled a styl, kterým zaujmete skutečně každého. Skvěle budou vypadat na ženách, které mají rády střídmost, ale tipy tu máme také pro ty, které mají rády bláznivé vzory a barvy.

Zdroj obrázku: Freepik

Vzory na nehtech působí crazy dojmem

Milujete hnědou barvu, ale bojíte se, jak bude na vašich nehtech vypadat? Nebojte se experimentovat a se svou kosmetičkou vymyslete takové kombinace, které vám budu sedět. Bude záležet nejen na vaší náladě, ale také na tom, jaký jste typ pleti. Odvážnější dívky a ženy se mohou pustit do roztomilých vzorů, které souvisí s čokoládovým tématem.

Chcete mít na nehtech polevu, kostky čokolády nebo sladkosti? Fantazii se meze nekladnou. Dnes už si můžeme dělat, co chceme, a proto chceme být vidět. Nápadné nehty mohou upozornit na vaši osobnost a na první pohled si o vás lidé mohou udělat názor. Neznamená to ale, že pokud budete mít bláznivé nehty, nebudete působit seriózně.

Zdroj: https://www.thezoereport.com/p/chocolate-brown-nail-polish-is-turning-out-to-be-this-seasons-it-shade-35305434