Krása

Zbavte se tuku na břiše pomocí jednoduchých cviků. Nejen na pláži zazáříte

Samotná dieta někdy nestačí. K odstranění tuku na břiše budete potřebovat nejen spoustu cvičení, ale také zdravé potraviny. Kromě toho vám může pomoci i operace, při které se odoperuje přebytečná kůže. Takový problém se řeší hlavně u lidí, kteří jsou obézní a zhubli desítky kilogramů.

Tuk v oblasti břicha jde dolů nejhůře

Všichni, kteří se někdy pokusili zhubnout, vědí, že tuku na břiše je obtížné se zbavit. Je to velmi dlouhý proces, na jehož konci vás ale čeká odměna v podobě plochého břicha bez tuku. Je ale velmi těžké odolat dobrotám, které na nás neustále vyskakují. Vůli musíte mít také ke cvičení, které by vás mělo bavit.

Je zbytečné se do něčeho nutit. Cvičit na břicho byste měli pravidelně alespoň třikrát týdně. Určitě se občas stane, že se vám nebude chtít nebo nebudete mít čas. Jednou se určitě nic neděje, ale nemělo by se to stávat pravidelně. Některé cviky jsou sice těžší, ale výsledky budou viditelné už za několik týdnů. Lehněte si na záda, pokrčte nohy, chodidla dejte na podložku a ruce podél těla. Při protahování břišních svalů zvedněte hlavu a ramena. Udělejte takových cvičení 20.

Zdroj obrázku: Freepik

Na břicho najdete spoustu cvičení

Pokud nevíte, jaké cviky na břicho cvičit, stačí jen zapnout internet. Najdete tam nejen popisy cviků, ale také přímo videoukázky, podle kterých si můžete zacvičit. Pokud ležíte na zádech, zvedněte nohy z podlahy. Pokrčte kolena a vytáhněte se nahoru a zvedejte ramena. Také tento cvik opakujte 20× a dejte si ho ve dvou sériích.

Vleže na zádech pak můžete také pokrčit nohy v kolenou a sepnout ruce za hlavou. Zkuste se pak přiblížit levým loktem k pravému koleni a opačně. Také 20× opakujte, počet sérií si nastavte podle sebe. Můžete vyzkoušet také prkno, což je cvik, na který potřebujete mít pevný střed těla. Nehodí se ale pro ženy, které mají diastázu.

Zdroj: https://www.tomsguide.com/how-to/10-exercises-that-help-blast-away-belly-fat