Móda

Domácí masážní techniky vypnou pokožku krku a brady

Mezi hrdlem a bradou se často objeví prohnutí, které mnoho lidí dostává do trapných situací, zvlášť pokud jsou vyfoceni z nevhodného úhlu a snímek se dostane na sociální sítě. Jak dvojité bradě zabránit a jak pomocí jednoduchých metod zpevnit pokožku? Poradíme v dnešním článku.

Pevnost pokožky s věkem slábne, sice o tom víme, ale neumíme tomu zabránit

Každé tělo s věkem stárne a dostává se do stavu, když už sami víme, že s povislou pokožkou nic neuděláme. Není ale pravda, že se druhá brada objevuje jen u lidí, kteří mají nadváhu. Bojují s ní také lidé hubení. Pravdou zůstává, že je velmi těžké tento „lalok“ zhubnout, protože je to nejtěžší část pro efektivní spalování tuků. Co tedy můžete dělat, abyste dvojité bradě zabránili?

Doporučený článek:  Krátký moderní střih omladí a vrátí sebevědomí

Jako první vás určitě napadne masáž. Tou nikdy nic nezkazíte, naopak si můžete hodně pomoci. Použijte krouživé pohyby nebo dejte prsty pod bradu a kůži přitahujte ke tvářím. Masáže si můžete provádět doma, nezapomeňte na zvlhčení pokožky. K tomu se skvěle hodí švestkový olej, který je bohatý na omega-6 a omega-9 nenasycené tuky. Vitamin E navíc zabrání rychlému stárnutí pokožky.

Zdroj obrázku: Freepik

Rozeběhněte svůj lymfatický systém

Můžete se také štípat do kůže na bradě a jejím okolí. Tím nastartujete oběh lymfatického systému a zároveň vyloučení toxinů z těla. Dávejte ale pozor, abyste si neublížili, tento postup by neměli absolvovat lidé s kožními problémy. Jestli si chcete domů pořídit nějaké masážní zařízení, neměli byste s nákupem spěchat.

Doporučený článek:  Také ženy s nadváhou se mohou oblékat stylově. Hra se střihem, barvami i materiálem dokáže zázraky

Na trhu je možná dostatek masážních přístrojů, ale na každý je vhodný na tvář nebo bradu. Můžete si ale domů koupit přístroj ve tvaru válečku. Je to kámen, který můžete používat každý den. Po několika týdnech byste měli vidět zlepšení. Válec také pomůže s otoky. S dvojitou bradou se také můžete vydat do kosmetického salonu, kde vám poradí, jak se o obličej starat.

Zdroj: https://www.goodto.com/wellbeing/how-to-get-rid-of-a-double-chin-514691