Móda

Barevný podzim nahrává hře s barvami i střihy. Správné kombinace schovají i kila navíc

Plnoštíhlé ženy mají vždy více práce s oblékáním. Jestli k nim patříte, musíte při nakupování oblečení trochu více přemýšlet nad svými proporcemi. Podzimní a zimní oblečení je bohužel často mohutné a neforemné, což přidává kilogramy navíc. Podívejme se na nejčastější chyby, kterým byste se při nákupech a oblékání měly vyhýbat.

Velké bundy a kabáty jsou největší chybou

Většina plnoštíhlých žen si myslí, že objemnější bundou nebo kabátem zakryjí své nedostatky. Bohužel je to právě naopak. V neforemné bundě nebo kabátu budete vypadat ještě větší. Mnohem lepší volbou jsou vypasované kabáty nebo bundy, které zvýrazní pas a prsa. Jestli máte postavu tvaru přesýpacích hodin, měli byste vsadit na kabát s páskem, který dokonale zvýrazní útlý pas.

Doporučený článek:  Sandály se čtvercovou špičkou jsou hitem letošního léta. Vypadají stylově při každé příležitosti

Nespoléhejte se na trendy

Dívat se na módní trendy není nic špatného. Ve svém šatníku je ale nemusíte mít všechny. Vždy myslete na typ vlastní postavy, protože mnoho značek se nesnaží o univerzální styl. Nikomu nemůže slušet všechno, a proto byste se měly dívat hlavně na střihy místo trendů. Na plnoštíhlých ženách vypadají skvěle peleríny nebo ponča. K tomu si vezměte legíny a kozačky. Uvidíte, že vám to bude slušet.

Zdroj obrázku: Freepik

Černá je skvělá, ale nedokáže zázraky

Říká se, že černá zeštíhluje. Je to sice pravda, ale jen barva z vás neudělá štíhlou modelku. Myslet musíte hlavně na střih daného modelu a vzor. Navíc neforemné bundy budou vypadat v černé ještě větší. Pamatujte, že by vše mělo být v rovnováze. Máte-li širší horní část těla, vezměte si světlé nebo barevné kalhoty, které vyváží vaši postavu, a naopak.

Doporučený článek:  Správná zimní bunda zahřeje a nesebere nic na eleganci

Drobnosti, kterým se musíte vyhýbat

Na podzim a v zimě existuje pár maličkostí, které vám mohou přidat kila navíc. Pozor si dávejte na svetry s nákrčníkem, protože v nich budete vypadat silnější. Dobrou volbou nejsou ani vodorovné pruhy, drobné květiny a další vzory. Příliš mnoho nášivek, krajek, flitrů nebo jiného zdobení také ve vašem případě bude na škodu.

Zdroj: https://www.stylecraze.com/articles/how-to-dress-when-you-are-overweight/