Móda

Vrstvený bob je ideální střih pro letošní léto. Dodá na lehkosti i rozpustilém objemu

Jestli hledáte nějaký trendy účes, který se hodí nejen na léto, ale můžete ho nosit klidně celý rok, mohl by se vám líbit vrstvený bob. Je to účes, který skvěle vypadá, navíc působí přirozeným dojmem. Jestli máte jemné vlasy, dodáte jim tímto účesem objem, a pokud je máte husté, získáte lehkost a svěží pocit.

Důležité je zjistit, jestli je tento střih vhodný pro váš tvar obličeje

Mnoho žen netuší, jaký účes zvolit, pokud chtějí změnu. Vrstvený bob je velmi jednoduchý na údržbu, je módní a pohodlný, nemusíte trávit několik minut navíc ráno v koupelně. Nejdříve si ale o střihu promluvte se svým kadeřníkem, který nejlépe poradí, jestli pro vás bob bude vhodným střihem.

Doporučený článek:  Mnohé ženy šaty v létě raději neoblékají. Odřeným stehnům jde ale předejít i lépe

Na horké letní dny bude nejlepší vlasy zkrátit na úroveň krku, protože vám nebude horko, ale ani dlouhovlasé krásky nemusí zoufat. Pro takové máme střihy, díky kterým si nemusí vlasy krátit, a přitom bude střih působit lehkým dojmem. Vrstveným bobem se myslí střih, který dodá objem jemným vlasům a také je lehký, takže v případě, že máte husté vlasy, nebudete trpět návaly horka, protože takové vlasy jsou těžké a hůře se udržují.

Zdroj obrázku: Freepik

Vrstvený bob je nesmrtelný střih, který vždy bude vypadat skvěle

Tento účes je praktický a ženy na celém světě ho milují. Vrstvené účesy se snadno přizpůsobí tvaru obličeje a bob patří mezi univerzální a dobře vypadající střihy, které budou slyšet i kratším vlasům. Hodí se také k většině barevných odstínů, takže ani tady se nemusíte omezovat. Skvěle tento střih vypadá na tmavých odstínech.

Doporučený článek:  Sandály se čtvercovou špičkou jsou hitem letošního léta. Vypadají stylově při každé příležitosti

Pro fanoušky vrstveného bobu existuje několik variant, jak tento střih upravit. Na internetu najdete mnoho inspirace, navíc dnes existují také aplikace do telefonu, díky kterým si můžete ověřit, jestli vám daný účes bude vůbec slušet. I tak je vhodné svůj nový střih konzultovat s odborníky. Jak ale lidé často říkají, jsou to jen vlasy a během krátké doby zase narostou, pokud se vám střih nebude líbit nebo vás omrzí.

Zdroj: https://hairstylesweekly.com/layered-bob-hairstyles/