Móda

Proč by červené šaty neměly chybět ve vašem šatníku?

Proč je červená barva tolik oblíbená především mezi ženami? Patří mezi velmi oblíbené odstíny, kterým dávají ženy najevo, že mají styl a také jsou plné vášně. Existuje mnoho důvodů, proč mít doma alespoň jedny červené šaty, které se budou hodit především na plesové příležitosti. Nemusíte se přitom zaměřovat pouze na šaty, určitě se vám bude hodit také jiný kousek oblečení v červené barvě.

Červené šaty jsou vhodné na zvláštní příležitost

Červená barva je plná vášně, lásky a sex-appealu. Většina žen obléká červené spodní prádlo, protože vypadá skvěle na každé postavě a v posteli je to vždycky známka toho, že se žena ničeho nebojí a sex s ní bude skvělý. I navenek se ale nebojte působit rafinovaně právě v této barvě. Hodí se zejména na Vánoce nebo Silvestra, protože právě o svátcích více saháme po červené.

Doporučený článek:  Vlasy po ramena nemusí slušet každému. Jen správně zvolený střih z vás udělá neodolatelnou ženu

Tuto barvu nosí také celebrity, a to jak na premiéry filmů, tak i oficiální galavečery. Červená barva zaručí, že budou vidět, možná právě proto se osobnosti procházejí po červeném koberci. V červených šatech rozhodně uděláte velký dojem a všichni se za vámi budou otáčet. Pokud k šatům obujete vysoké podpatky a celý outfit doplníte výrazným líčením, stanete se hvězdou večera. Jestli se na to cítíte, můžete zvolit hlubší výstřih, u dlouhých šatů zase rozparek.

V některých případech se musíte odvázat

Pro některé ženy bude vrcholem, když si obléknou červenou halenku nebo zvolí k černému oblečení červené doplňky. Odvaha se ale cení, a proto se nechte inspirovat například zpěvačkou Lady Gaga nebo jiným slavnými osobnostmi. Červené šaty můžete nosit prakticky po celý rok. Delší červené šaty vyniknout na vyšších ženách, obléct si k nim můžete například dlouhý kabát nebo sáčko.

Doporučený článek:  Bílé tenisky rozzáří zubní pasta, jedlá soda nebo citron

Červené existuje mnoho odstínů, můžete si tak zvolit tóny od růžové až po sytě červenou, která bude symbolizovat vaše sebevědomí. Červenou můžete kombinovat s různými barvami, kromě černé se bude hodit také stříbrná, zlatá nebo tmavě modrá. Nebojte se ukázat se v červené, protože bude slušet blondýnkám i brunetám.

Zdroj: https://www.forbes.com/sites/mariaminor/2020/10/19/wear-red-show-your-strength-and-confidence/